PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 374
oceny
7,6 10 1 520374
8,4 45
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

Ulubiona scena

użytkownik usunięty

Film niesamowity. Zawiera wszystko, co najgorsze w ludziach. Zapadła mi w pamięci jedna scena, którą nagrywał Ricky. Nagi Laster ćwiczył, a Ricky na kamerze wykonał przybliżenie na twarz Lastera. Jaką on [Laster] miał minę! Można było z niej odczytać zwierzęce pożądanie, chcicę i absurdalny cel. Przypomina mi on trochę dzisiejszą, męską młodzież. Chłopcy się ślinią do ładnych dziewczyn, chwaląc się swoimi mięśniami. I jeszcze to zdanie Lestera do Angeli: "Lubisz muskuły?". Wylewał siódme poty, by być "bardziej seksownym" dla małolaty. Wiele scen z tego filmu nawiązuje do życia większości ludzi i jest wartych uwagi, ale ta mina chyba na długo posiedzi w mojej głowie.

Mi w pamięci zapadła szczególnie scena gdy Lester rzucił pracę. Ta scena nie byłaby tak niesamowita gdyby nie gra aktorska Kevina on zagrał tak świetnie ze nadal nie mogę wyjść z podziwu. Było wiele świetnych scen ale tą jakoś szczególnie zapamiętałem

ocenił(a) film na 9

Cały film mógłby być czymś co obrosło wokół sceny z tańcząca na wietrze reklamówką :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones