PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130130}
7,8 202 453
oceny
7,8 10 1 202453
6,8 27
ocen krytyków
American Gangster
powrót do forum filmu American Gangster

9/10

ocenił(a) film na 9

Niesamowity film- ktoś zapodał , ze lepszy od Goodfeather - śmiem twierdzi , że ma rację - chyba najlepsza rola Denzela !

a najlepszy cytat z filmu : Najważniejsza w interesie jest uczciwość, rzetelność, ciężka praca.

POLECAM !!!

Fanwebfilm

"Goodfeather" powiadasz?

ocenił(a) film na 9
MisterGonzo

Godfather - oj tam oj tam

Fanwebfilm

Nie "oj tam oj tam", bo jest różnica między "Ojcem Chrzestnym", a Dobrym Piórem.

ocenił(a) film na 9
MisterGonzo

masz racje - zwracam honor !

ocenił(a) film na 8
Fanwebfilm

Film bardzo dobry,ale i tak Ojca cenię wyżej.Poza tym tyle czasu minęło że takie dywagacje nie mają sensu.

ocenił(a) film na 8
Fanwebfilm

@ dobre pióro... czy wy wszyscy upadliście na głowe porównujac trylogie Ojca Chrzestnego do American Gangster? Juz nie o to chodzi, że Ojciec Chrzestny jest lepszy, że jest na podstawie bestselleru lub że to klasa sama w sobie, owszem bardzo spodobał mi sie American Gangster ale porównywanie tych dwóch filmów nie ma żadnego sensu strategicznego. Jeden film jest o silnej włoskiej mafijnej rodzinie rzadzącej w NY zajmującej sie handlem oliwą i hazardem, drugi zaś jest o jakimś czarnym gangsterze który zaczął handlować prochami. Te dwa filmy wogóle nie mają żadnego podobieństwa także nie wiem po co wogóle takie tematu zakładacie. Albo nigdy OC nie oglądaliście albo kompletnie nie wiecie co to jest Mafia bądz nie znacie różnicy miedzy gangsterem a kto mafiozem. Prosze skończcie porównywac te 2 kompletnie nie podobne do siebie filmy a idzcie porównywać Gre o Tron 1 sezon z sezonem 2 lub Shreka do Shreka 2...

Erykos

a może chodzi o sens ekonomiczny?
albo gastronomiczny

ocenił(a) film na 8
Fanwebfilm

A co do roli Denzela całkiem OK, aczkolwiek za bardzo go chcieli do Włoskiego gangstera upodobnic w tym filmie, jednak wyzej wspomnianym ojcem chrzestnym to on nie jest. W dniu próby lepiej zagrał moim zdaniem.

Fanwebfilm

mi jakos nie przypadl do gustu, ale nie oto chodzi mysle ze nie ma akutalnie i raczej juz chyba nie bedzie filmu lepszego od Ojca Chrzestnego ;)

Fanwebfilm

Lepszy, niż Godfather? Sorry... Dla mnie, to tak, jakby porównać Malucha, do Ferrari... Godfather, to absolutna klasyka, z którą porównywanie jakiegokolwiek filmu nie ma najmniejszego sensu...

ocenił(a) film na 7
Fanwebfilm

Trzyma klimat, ale trochę mało realistyczny.
Gość zabija człowieka na środku ulicy, a policja zamiast go za to zgarnąć to szuka innych haków.
Niemniej podobał mi się, zwłaszcza druga połowa. Po pierwszych 30 minutach miałem już wyłączać, ale dałem mu szansę i nie żałuję.

sztosik

przecież 3/4 policji było skorumpowane, więc kto miał go zgarnąć, richie i jego kumple w tym czasie nawet nie wiedzieli kto to frank lucas...

ocenił(a) film na 8
premo7

Jeden z najlepszych filmów o mafi, mimo ze film trwał ponad 2,30h to całyczas ciekawy i trzymający w napieciu .Rola Denzela i Russela znakomite

ocenił(a) film na 8
sztosik

kto niby miałby być świadkiem na jego niekorzyść? On opiekował się dzielnicą i nikt by go nie wsypał, a nawet jeśli ktoś by się odważył to byłoby 100 innych , którzy zeznaliby na korzyść Franka a sprzedawczyk gryzłby ziemię.

ocenił(a) film na 9
Fanwebfilm

Do najlepszej roli daleko polecam dzień próby.

ocenił(a) film na 9
Kramon

widziałem - pewnie bym się zgodził - aczkolwiek więcej czasu poświęciłem na grę Evy Mendes :O)

muszę zobaczyć obraz ponownie ...

S

Fanwebfilm

Niemożliwe, nie ma lepszych filmów niż Godfather

użytkownik usunięty
Wystaw

Wspanialy a rola Denzela rozpierdziela

ocenił(a) film na 10

zgadzam się Pomijając moja słabość do tego aktora rola w tym filmie była rewelacyjna, przez moment gdy myslałam iz jest to juz zakonczenie przypomniał mi sie Iceman ale pozniej zupełna zmiana akcjii

użytkownik usunięty
jagodakuba

Dokładnie, facet jest niesamowity a jego role mistrzowskie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones