PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611322}
6,8 144 152
oceny
6,8 10 1 144152
6,1 36
ocen krytyków
American Hustle
powrót do forum filmu American Hustle

Film jest bardzo monotonny, ale nie jest zły, jednak do jednorazowego obejrzenia i zapomnieć można, nie do końca też wiem o czym jest. Chyba tylko o osobacha bez żadnego przesłania takie suche przedstawianie faktów.

ocenił(a) film na 5
Bonus

Przy 'Kasynie' i 'Chłopcach...' to nawet nie stało :)

ocenił(a) film na 6
kacperpiotrkow2

Zgadzam się, ktoś chciał zrobić film w stylu Scorsese, ale wyszło średnio. W sumie szkoda, bo potencjał był spory, a gra Bale'a moim zdaniem była świetna. Lawrence, Cooper i Adams też bardzo dobrze. Podobał mi się też epizod De Niro. Gdyby sam Scorsese wziął się za ten film pewnie wyszłoby coś lepszego. Ale zamiast Bale'a mielibyśmy wtedy DiCaprio ;)

ocenił(a) film na 7
Bonus

Ludzie! ten film i te które porównujecie to są zupełnie różne gatunki filmowe - to nie jest kino gangsterskie ani o mafii; co za durne komentarze

Bonus

Oglądałam ten film kilka razy i nadal nie wiem o czym on jest. Nie pojmuję do tej ich intrygi i jej rozwiązania.
Ogólnie można obejrzeć, film ma kilka niezłych scen, dobrą obsadę *(chociaż nie na miano Oscara) i muzykę. To chyba tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones