PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 736
ocen
6,8 10 1 137736
6,0 13
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

Od dawna nie było mi tak smutno z powodu komedii szkoda że seria się skończyła ale za to z przytupem :)

PowellPeralta

Coś w tym jest. Może to i głupia komedia ale przypominają się stare czasy kiedy pierwsze części wychodziły.

PowellPeralta

skad takie informacje

ocenił(a) film na 9
PowellPeralta

Ja bym chciał,aby za jakieś 5 lat powstała jeszcze jedna część,traktująca o głównych bohaterach,jako 40 latkach.
A co do Twojego postu-w pełni się zgadzam.Jest to świetna komedia polana nutką goryczy.

ocenił(a) film na 7
expo2000

No ciężko znaleźć tak dobrą kontynuacje komediową po tak długiej przerwie , bo w sumie powiedzmy sobie szczerze to jest część 4 bo ta cała reszta to nie zasługuje na to żeby ich sygnować jako AP .

ocenił(a) film na 9
goldi007

Te części, o których mówisz są traktowane jako spin-offy, więc w sumie Reunion to jest 4 część :P

ocenił(a) film na 9
PowellPeralta

To dość niezwykłe że ostatnia część jest najlepsza z serii (dla mnie równa się części z weselem), bo najczęściej te pierwsze są najlepsze.

Avatar97

Każdy ma różne gusta, ale jedynka też była genialna. Sceny z legendarnym plackiem, akcją w klopie z Finchem czy wizytą Nadii w domu Jima zapamiętam już na zawsze.

ocenił(a) film na 7
PowellPeralta

ostatnia część zrobiona trochę nostalgicznie, ale oglądało się fenomenalnie.

PowellPeralta

Moim zdaniem oglądało się fajnie ,aż zal sciska, ze nastepne czesci bez tych aktorow beda do bani.

ocenił(a) film na 8
PowellPeralta

Mam to samo,ten serial dorastal razem z nami.

ocenił(a) film na 7
PowellPeralta

Dokładnie . Przypadkowo obejrzałem skacząc po kanałach i wróciły wspomnienia naznaczone patyną ... Fajnie było ich jeszcze raz „ spotkać „ . Fajny , leciutki film . 40 lat minęło jak jeden dzień ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones