PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 738
ocen
6,8 10 1 137738
5,9 14
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

wie ktoś czy powstanie 9 część American Pie?

ocenił(a) film na 10
Ravill953

Mówiąc szczerze to już powstała i to zjazd absolwentów. Za 8 cześć uważa się to: http://www.filmweb.pl/film/Hole+in+One-2010-565782 . Jednak jest na ten temat wiele kłótni. Miało to na celu bardziej rozpromowanie tej serii, a na samym plakacie: "American pie plays golf". Ja uważam to za 8 część. A co do samego pytania to o następnej części to słyszałem, lecz nie wiem kiedy powstanie.

ocenił(a) film na 10
multikamilp

Hole in One na pewno nie jest kontynuacją American Pie. Dwight Stifler w tym filmie nazywa się Eric P. Keller, więc wychodzi na to, że ten film odbiega od serii American Pie. Więc multiklip możesz sobie uważać Hole in one za 8 część American Pie, ale jesteś w WIELKIM błędzie.

ocenił(a) film na 9
multikamilp

"Reunion" nie można uważać za 8 czy tam 9 cześć bo to jest inna seria. Według mnie zjazd absolwentów można nazwać częścią CZWARTĄ. Dlaczego? bo American Pie (1999), American Pie 2 (2001), American Pie 3: Wesele (2003) i w końcu American Pie: Zjazd absolwentów (2012) są pierwotnymi częściami kultowego American Pie, a tamte gnioty które powstały w między czasie nie mają nic wspólnego z klasycznym AP. Tyle ode mnie.

ocenił(a) film na 9
djbasstronic

Dokładnie tj.piszesz. Reunion to jest czwarta część AP,a nie żadna dziewiąta,czy ósma.Tamten chłam,który kręcili w międzyczasie(czyt.po Weselu z 2003r,aż do Reunion),to nie były AP.Twórcy tegoż dziadostwa tylko wykupili prawa do tytułu(z tego co pamiętam tak to właśnie wyglądało).

djbasstronic

Dokładnie.

ocenił(a) film na 7
Ravill953

Podobno reżyser pierwszej części "America Pie" i producent "zjazdu absolwentów" Paul Weitz chciałby, ażeby powstała kolejna część. Jednak pochwalił to, że "Reunion" pojawił się 9 lat po premierze "American Pie: Wesele" czyli 9 część może powstać, ale na pewno nie prędko. Źródło:

www.wprost.pl/ar/390026/American-Pie-ciag-dalszy/

ocenił(a) film na 9
Wiencor

Kapitalne podejście obu panów do tematu.Wychodzę z tego samego założenia,że kręcenie co 2 lata nowej części mija się z celem.
Nie na ilość,a na jakość...
Tutaj osobiście marzy mi się,aby następna część opowiadała o zlocie już 40 latków(być może...np.Jim odprawiający 40tkę).Czyli powinni ją nakręcić za ok.4,5 lat.

użytkownik usunięty
expo2000

Jest to możliwe. Nie wszystkie części American Pie kręciły się wokół Jima, Chrisa, Kevina, Paula oraz Steva. Mogą wydać 9 część, gdzie będziemy się śmiać z przygód np. brata Steva.

ocenił(a) film na 8
expo2000

Skoro tak to w przyszłym roku powinni ją nakręcić :D.

ocenił(a) film na 8
Ravill953

Może to nie jest za dobre źródło informacji, ale na angielskiej wersji Wikipedii pod hasłem American Pie (movie series) (czy jakoś tak) gdzieś jest wspomniane, że w 2015 roku wyjdzie kolejna część pod roboczym tytułem "American Pie 5". :-)

Grzegorz220

byłoby naprawdę super :D uwielbiam tą serie bo pomimo tego, że zawiera mnóstwo śmiesznych scen to do tego ma również przesłanie i gdy odświeżyli American Pie ze starą ekipą to wyszło to naprawdę świetnie, wielkie dzięki za informacje :)

ocenił(a) film na 8
Ravill953

Spoko, jeszcze kiedyś jak będę miał czas to zajrzę na angielskie fora filmowe, jak czegoś nowego się dowiem to napiszę. I zgadzam się z Tobą całkowicie :)

ocenił(a) film na 9
Grzegorz220

cos się pojawiło nowego w tej materii? :P

ocenił(a) film na 8
FilmowyDesu

http://wegotthiscovered.com/movies/american-pie-5-cooking-universal/ Tylko tyle znalazłem, ale z wikipedii zniknęła informacja o planach nakręcenia kolejnego filmu, także nie jestem niczego teraz pewny :)

ocenił(a) film na 9
Ravill953

Zgadza si

ocenił(a) film na 10
Grzegorz220

Reunion się tak skończyło, że nie ma bata by nie było kolejnej części, sęk w tym że nie wiadomo w którym roku to nastąpi :).

ocenił(a) film na 7
Spioszek1985

American Pie tak naprawde to są tylko 4 części reszta to tylko dodatek , część z młodszym Stiflerem można jeszcze podciągnąć to reszta to niewiele ma wspólnego z serią i równie mogła powstać pod inną nazwą .

ocenił(a) film na 9
Ravill953

Są prowadzone na temat 4 części American Pie co zdradziła zresztą Filmowa Vicky. Podobno ma dziać się w Las Vegas. Spodziewam się filmu najwcześniej na koniec 2016, prawdopodobnie jednak 2017.

http://m.onet.pl/rozrywka/film/wiadomosci,dzzmk5

ocenił(a) film na 6
Ravill953

NA imdb podano niedawno trochę więcej informacji: http://www.imdb.com/title/tt4224776/?ref_=fn_al_tt_9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones