PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 738
ocen
6,8 10 1 137738
5,9 14
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

Odświeżyłem sobie 1,2,3 i 8 część (reszta dla mnie to nie American Pie tylko jakieś spin offy) i aż ciężko uwierzyć, że minęło już prawie 6 lat od ostatniej części... Mam nadzieję, że zobaczymy choć jeszcze jedną część z ich udziałem :)

ocenił(a) film na 9
Ludi2506

Bo to są spin offy, tylko w Polszy zrobiono z tego aż 9 części (patrz oryginalne angielskie plakaty, w tych spin offach masz - american pie presents).
Jakiś czas temu czytałem na zagranicznych stronkach wypowiedzi "Stevena", że niby ma pomysły na kolejną część, nawet niby miała być w trakcie produkcji "American Vacation", ale ni słychu, ni widu, więc prawdopodobnie lipa.
Nawet stronkę mają, lecz od roku 0 aktualizacji (nie jestem pewien czy to nie fake) www . american vacation movie . com / ,tylko usun spacje.

ocenił(a) film na 9
Ludi2506

Prawda, american pie z oryginalną obsadą rządzi. Najlepsze komedie xd też chciałbym jeszcze jakąś część z nimi xd

Ludi2506

Ja też niedawno odświeżyłem sobie wszystkie trzy części i obejrzałem wreszcie czwartą. Klasyka komedii. Rzeczywiście, aż się łezka w oku kręci, stare dobre czasy, które już nie wrócą.

ocenił(a) film na 10
Ludi2506

Mnie też tchnęło i zacząłem sobie słuchać "sway" z pierwszej części.
https://www.youtube.com/watch?v=yakXsiYN6-c

Ach jak miło by było zobaczyć dalsze losy. Mogli by nawet to przekształcić w dranatokomedię, żeby spoważnieć z wiekiem. Hmmm tylko po co? Na pewno by im się przytrafiały głupie i absurdalne historie.

ocenił(a) film na 9
urbi29

Już 7 lat minęło od ostatniej części.Mogliby coś ruszyć z nowym filmem.Tym razem mogłaby opowiadać o przygodach/perypetiach już 40latków(aktorzy w większości są po 40tce).Chciałbym jeszcze zobaczyć choć jedna część z oryginalną obsadą.

ocenił(a) film na 10
expo2000

Jak pisałeś ten komentarz, to właśnie zastanawiałem się czy nie odświeżyć sobie całą serię. Na razie wybrałem Arktykę na wieczorny seans

ocenił(a) film na 9
urbi29

Właśnie zrobiłem sobie maraton AP. Też wpadłem na podobny pomysł, że następna część mogła by się nazywać American Pie: Pogrzeb i być dramatokomedią, na której oprócz śmiechu byłoby dużo płaczu. Jakby nie patrzeć żarty które śmieszyły nas jak mieliśmy 15 lat teraz już nie byłyby tak śmieszne.

ocenił(a) film na 10
Ludi2506

To nie tylko tęsknota za nimi,ale też tesknota za czasami w jakich się te filmy oglądało, jak się samemu było młodym i życie było bardziej beztroskie. Zawsze oglądam każdą część z sentymentem a im człowiek starszy to ten sentyment coraz większy. Zresztą nie tylko tego filmu się to tyczy ale wielu innych które są odzwierciedleniem czasow i życia do którego mamy sentyment

ocenił(a) film na 8
xxxpila

Zgadzam się w 100%. Jak to mawiał klasyk, "kiedyś to było..." :-)

ocenił(a) film na 8
Ludi2506

Moim skromnym zdaniem American Pie ze starą ekipą ciągle ma potencjał nawet na zrobienie serialu. Charyzmatycznych głównych i drugoplanowych postaci jest tyle, że serio dałoby radę zrobić z tego 10 sezonów lekkostrawnego serialu obyczajowo-komediowego, wycelowanego w widownię która wychowywała się w latach 90 i wczesnych 00. Myślę że dopiero wtedy można by było dobitnie wyczerpać temat i nakarmić sentymenty - a przy tym twórcy zarobiliby ocean kasy niż na kolejnym flmie który zapewne przeszedłby bez większego echa. Najlepiej byłoby zdążyć, dopóki Eugene Levy jeszcze chodzi po tym świecie... Marzy mi się coś takiego.

ocenił(a) film na 8
Ludi2506


Jak ten czas leci, już 10 lat minęło od ostatniej odsłony, nie licząc pobocznych. Jak powstanie kolejna to pewnie cos ala American Pie dom spokojnej starości :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones