PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876}
6,5 367 484
oceny
6,5 10 1 367484
5,6 26
ocen krytyków
American Pie
powrót do forum filmu American Pie

Słaba komedia

ocenił(a) film na 1

Nawet jak na ten gatunek jestem zmuszony dać 1/10.
I nie myślcie sobie, że ja tak 1/10 daję każdemu gorszemu filmowi.
Ten film to prawdziwy gniot.

użytkownik usunięty
Dangeris

Zgadzam się. Film słaby, chociaż miałem go w rekomendacji ''97% w moim guście''. Filmweb się pomylił. Ten film to może i gniot, ale też widziałem gorsze filmy. Bardzo lubię komedie, lubię się pośmiac, ale tego filmu nie trawie.

Dangeris

Co jest nie tak z ludźmi z szympansami w avie?

ocenił(a) film na 9
mosheh

Ja jestem ciekaw ile z tych osób które z pewnością siebie daje 1/10 obejrzało film do końca? Pewnie nikt, toteż nie dziwę się że nic nie rozumieją...

użytkownik usunięty
Dangeris

Zgadzam się ta komedia jest beznadziejna tak inne nowoczesne komedie

Komedia jest beznadziejna. Po prostu brak widocznego humoru wam ludzie.Ja uważam tak, jak ktoś lubi się śmiać z głupot i tym podobne to American Pie jest godnym obejrzenia tego filmu z rysami na twarzy, z Uśmiechem. Obejrzeć go z kumplami przy Piwie i jest zajebiście. American Pie to legenda. Zawsze mnie śmieszy.

użytkownik usunięty
Kane777_filmweb

Legenda to Charlie Chaplin,a nie te bzdety

ocenił(a) film na 3
Dangeris

Czasami lubię obejrzeć sobie jakąś niezbyt inteligentną komedię amerykańską, a te najczęściej zawierają temat seksu i to zazwyczaj przedstawiony w wulgarny sposób. Tego filmu jednak nie polubiłam. Po prostu. Dla mnie gniot. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones