PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=334477}

Amerykańska zbrodnia

An American Crime
7,4 27 734
oceny
7,4 10 1 27734
Amerykańska zbrodnia
powrót do forum filmu Amerykańska zbrodnia

pits

ocenił(a) film na 10

Film jest bardzo mocny :-/ smutny do tego skonczył sie tragicznie.Nie rozumiem dlaczego rodzice oddali swoje dwie córki obcej babie :///// ja bym nigdy nie zostawił córek :))) ale cóz było tak sie stało.Polecam film.Filmie widac jak starsza siostra chroni swoją młodszą siostre Jenny :),wszystko zaczeło sie od klamstw zmyślonych przez córke mrs baniszewski.Dobrze że nie dobrała sie do młodszej bo były momenty że chciała ale starsza nie pozwoliła i przejeła na siebie cal cięzr.:///// Gdyby ktos mi skrzywdził córki ://// to bym zabił włąsnymi rękoma :

ocenił(a) film na 10
pits_filmweb

film jest dobry bardzo dobry to nie jest film sesnacyjny tylko oparty na faktach jakie sie wydarzyły.Oglądałem film kilka razy świetny a zarazem cieżki i przez jakis czas myslisz o tym filmie ://// te filmy trzeba umiec i oglądac ze zrozumieniem.ogladałem artykuły na temat tej zbrodni :))) normalnie wtedy przeleciałem połowe netu na temat zagłębiania sie filmu jak i samej zbrodni :).Powiem tak aktorów do filmów świetnych dobrali ccharakteryzacja sie udała :) jedynie co mógłbym sie przyczepic do domu mrs baniszewski :-///ale to mały szczegół :-) reszta swietnie zrealizowana .Wiem jedno było wiecej brutalnych metod torturowania dziewczyny,jak picie wrządku,gwałcenie,ale nie zostało pokazane ponieważ reżyser wolał sie pohamowac.I czytałem też na temat siostry Jenny likens teraz babka ma 68 lat i to ona nakresliła reżyserowi jak to wygladało :// ale nie nakrecono scen ponieważ i tak bardzo trudny i bolesny film :///////

ocenił(a) film na 8
pits_filmweb

Człowieku, z czego ty się cieszysz? Uśmieszki przy opowiadaniu o zbrodni? Pod kopułą wszystko styka?

pits_filmweb

Jenny Likens zmarła w 2004 roku majac 54 lata(zawał serca).Diana Shoemaker (starsza siostra Sylvii Likens )do dzisiaj sie nie wypowiada na temat zbrodnii.Wiec nie sadze by zadna z siostr nakresliła scenariusz.Scenariusz wziął sie z ksiazki Johna Deana "House of Evil: The Indiana Torture Slaying"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones