PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3833}

Amerykański żigolak

American Gigolo
6,4 3 285
ocen
6,4 10 1 3285
6,4 10
ocen krytyków
Amerykański żigolak
powrót do forum filmu Amerykański żigolak

typowe dla bywalcow filmwebu , swietne filmy sa nisko oceniane a jakies batmany wysoko

hdsr32

Przyznaję rację, świetny film. Stylowy, z atmosferą, wciągający. Niestety oceny filmwebu nie odzwierciedlają w większości przypadków prawdziwej wartości filmu, tylko gusta młodej publiczności.

ocenił(a) film na 5
hdsr32

Ja wiem czy taki dobry i stylowy? Ciekawy temat tu poruszono, ale film jest przynudnawy.
Dużo lepszymi o podobnej tematyce są " Midnight Cowboy" i " Sonny". Te filmy można nazwać poruszającymi.

ocenił(a) film na 4
goslawa25

Zgadzam się, film jest nudnawy, ciężko ogląda się go aż do końca. 4/10

goslawa25

Dziękuję
po ciężkiej nocy i dniu, przyda się na regeneracje witalności ))

goslawa25

Faktycznie film jest nudny. Paradoksalnie obraz robi się nieciekawy w momencie rozpoczęcia śledztwa - kompletnie nie trzyma w napięciu. Duże rozczarowanie.

ocenił(a) film na 3
hdsr32

Nudny film. Wytrzymałem 50 minut.

ocenił(a) film na 9
hdsr32

Ja nie rozumiem tak niskiej średniej FILMWEBu dla tego filmu. Według mnie jest to jeden z ciekawszych filmów z Gere'm, jakie do tej pory oglądałem. Znakomita muzyka (BLONDIE), scenariusz łączący wątki obyczajowe, erotyczne i kryminalne oraz ten wspaniały klimat kina z lat 80. XX wieku. No, ale oceniają filmy różni ludzie. Jeszcze raz przekonałem się, że nie należy sugerować się średnią oceną filmu na FILMWEBie.

ocenił(a) film na 5
hdsr32

Nudny jest. Serio.

ocenił(a) film na 6
hdsr32

Nie powiedziałbym,że film jest jakiś nudny, ale lepsze byłoby tu określenie ,,subtelny". Momentami jednak motyw śledztwa ciągnie się niemiłosiernie, no ale ogółem mogło być gorzej.

hdsr32

Ale batmana to ty szanuj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones