PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=522361}

Amerykanin

The American
5,8 23 049
ocen
5,8 10 1 23049
5,8 5
ocen krytyków
Amerykanin
powrót do forum filmu Amerykanin

pytanie mam

ocenił(a) film na 3

Czy widzieliscie nudniejszy film ? Bo ja chyba nie choc zastanawiam sie ale chyba nie. I na dodatek taki film byl w kinie wspolczuje tym co byli . Wogole znacie jakies inne az tak dudne filmy ?

ocenił(a) film na 5
az_zaaz

A pewnie, że znamy jeszcze lepsze np. Faza 7 polecam :p Akurat Amerykanin to troszkę nie powiem zawiewa nudą, Były momenty gdzie mnie zaciekawiły ale nic nadzwyczajnego. Moim zdaniem gorsze się widziało. 5/10 Po pierwszej akcji, i po wyjeździe na wioskę, dziwnym trafem zaleciało mi, że za tym wszystkim stoi pracodawca :p A dlaczego 5 ? - Bo po mimo jakiejś nudy, film miał w sobie coś co jednak pozwoliło mi go zobaczyć do końca.

ocenił(a) film na 3
robert_wyderka

ee ;p fazy 7 nie bede patrzyl nawet bo srednio lubie sf , ale ten amerykanin to moim zdaniem przegiecie jesli chodzi o nude aczkolwiek jasne ze sa gorsze filmy . Bo w amerykaninie prawie nic sie nie dzieje ;d a w innych dzieje sie nieraz jakies kretynstwo itd wiec zgodze sie ze są gorsze

użytkownik usunięty
az_zaaz

A ja mimo wszystko odpowiem tytułami na pierwsze pytanie - "Lśnienie" Kubricka, "Czarny łabędź" Aronofskyego, i majstersztyk z rodzimego podwórka "Job, Czyli ostatnia szara komórka".

ocenił(a) film na 3

hm "Czarny Łabędż" oglądałem to rzeczywiście w fotel nie wbija ale i tak ciągle amerykanin najnudniejszy dla mnie

ocenił(a) film na 7
az_zaaz

to ja z nowości: mnie znudziły Igrzyska Śmierci :/...

ocenił(a) film na 8
az_zaaz

A mi się podobał. Nie każdy film musi pędzić z szybkością światła.

ocenił(a) film na 3
Inga__filmweb

no pewnie ze nie kazdy , racja , ale no ten film jak dla mnie to lekka przesada gośc chodzi na kawe ,w domu robi pompki albo brzuszki znowu idzie na kawe a czasem na lampke wina i caly film ;p . No ale co kto lubi.

az_zaaz

szalenie współczuję ogladającemu, że nie ma 438 trupów, 14 pogoni samochodowych ze 233 rozbitymi autami. 8 zestrzelonymi helikopterami i eksplozjami, na które zużyto 17 ton materiałów wybuchowych...
Rozumiem, że tytuł mylący...
No ale nie był to tytuł: Amerykanin kontra Predator, więc w czym problem...
Uczęszczaj na filmy akcji po prostu, skoro je lubisz..

zbysiu13

"Amerykanin kontra Predator" ;]

ocenił(a) film na 3
zbysiu13

W Leonie zawodowcu tez akcja jakos mocno nie galopowala, ale nie byl nudny, a pil mleko i pielegnowal roslinke :P. Tez uwazam ze Amerykanin strasznie nudny :)

ocenił(a) film na 3
az_zaaz

Drive :) jest nudniejszy. Tylko niech na mnie niekrzyczą fani, bo zdania nie zmienię

ocenił(a) film na 3
vacuo

PS: rozumiem ludzi, którzy lubią takie filmy, sam lubię cholernie, fantastycznie wręcz filmy Woodego Allena, a wiem, że niektórzy sasypiają na nich (szczególnie na tych starszych) a Annie Hall uważam za bardzo dobry film, a jest to tytuł, który najbardziej dzieli kinomaniaków, albo go kochasz, albo nielubisz :)

ocenił(a) film na 5
az_zaaz

Młody chyba jesteś i niewiele jeszcze widziałeś, jeśli to dla ciebie szczyt nudy. Spróbuj obejrzeć np. Śmierć w Wenecji.

aklekot

Popieram :-). Na seansie "Śmierci w Wenecji" myślałam, że popełnię samobójstwo zanim dojdzie do tytułowego zgonu.

az_zaaz

ja nudniejszego filmu niż 'Lśnienie' nie widziałem!!!

ocenił(a) film na 6
az_zaaz

Jedz módl się kochaj. Najnudniejszy film ever.
Biała Afryka też opór nudny.
Ten jest spoko 6,5/10

ocenił(a) film na 5
az_zaaz

Tak, widziałem :D
The Limits of Control (2009)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones