PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625143}

Amityville: Przebudzenie

Amityville: The Awakening
5,3 10 198
ocen
5,3 10 1 10198
Amityville: Przebudzenie
powrót do forum filmu Amityville: Przebudzenie

Jaj sobie robią

ocenił(a) film na 6

Wzięli aktorkę Disneya do takiej powarznej roli ! Pogłupieli ona nie ma doświadczenia w takich filmach , no i popsuli mi cały film !
P.s ona wogóle nie ma talentu za grosz !

MALIA50000

Miejmy nadzieję, że jej osoba nie będzie odstraszała widzów. Ja dam temu filmowi szansę, obym się nie zawiodła.

ocenił(a) film na 6
Musicxd

Oj będzie odstraszać !

MALIA50000

Osobiście uważam, że liczą się zdolności aktorskie, a nie wcześniejsza filmografia danego aktora, czy w tym wypadku aktorki. Co do jej zdolności, to po zwiastunie, myślę, że nie jest wcale tak źle, aczkolwiek poczekajmy na premierę. Jej obecność w tym filmie w ogóle mnie nie odstrasza :)

szymonduda99

film raczej nie powstanie zapewne w 2016 będzie pisalo ze film będzie miał premiere w 2017 xD

MALIA50000

*poważnej, moja droga.

Jak teraz ktokolwiek ma wziąć Twój komentarz na "poważnie"?

ocenił(a) film na 6
kondor82

Normalnie!

MALIA50000

To, że była aktorką disney'a nic nie oznacza, ponieważ wystarczy spojrzeć w jej filmografie aby zobaczyć, że grała w wielu produkcjach nie tylko disney'a i sądzę, że i tu nie zawiedzie ;)

MALIA50000

Jest fajną aktorką. To, że grała w filmach Disneya nie robi z niej pustego beztalencia.

ocenił(a) film na 6
MALIA50000

To że ktoś grał w disneyu nie ma żadnego znaczenia, grała też w innych filmach i zagrała dobrze ;) Stefanie Scott też grała w serialu disneya zresztą świetnie, a zagrała w Naznaczonym 3 główną rolę i też zagrała rewelacyjnie :) wiele aktorek z disneya grało albo gra teraz w poważnych serialach/filmach i idzie im to świetnie, nie ma znaczenia gdzie ktoś grał, poza tym to że ktoś grał w Disneyu to od razu że gówno? Dlaczego? niektóre seriale disneya też są dobre a ma też wiele dobrych aktorek.

Rrouge

Dokładnie.

MALIA50000

Każdy musiał od czegoś zaczynać, poza tym tak jak mówią inni, to że jest gwiazdką Disneya wcale nie oznacza, że jest jakaś gorsza czy coś. Tak się składa, że Bella to akurat bardzo dobra aktorka i potrafi się wczuć w swoją rolę więc uważam, że twój komentarz jest zbędny, w dodatku napisałaś "poważnej" przez "rz" i piszesz jak jakaś nawiedzona.

użytkownik usunięty
MALIA50000

Widzę fanka Supernatural, więc Padaleckiego pewnie lubisz.. A wiesz, że grał w disneyowskiej produkcji "Mary-Kate i Ashley: Nowy Jork, nowa miłość'... Uznamy go za beztalencie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones