PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625143}

Amityville: Przebudzenie

Amityville: The Awakening
5,3 10 186
ocen
5,3 10 1 10186
Amityville: Przebudzenie
powrót do forum filmu Amityville: Przebudzenie

Polecam!

ocenił(a) film na 8

Film świetny, jeden z lepszych horrorów, jakie ostatnio widziałem. Zdecydowanie lepszy od najnowszej Annabelle. Polecam, trzyma w napięciu.

Mr_Hot

Gdzie oglądałeś? Nie ma u nas w kinie

nevler

jest na zalukaj w przyzwoitej wersji

ocenił(a) film na 8
nevler

Kino Helios ;)

Mr_Hot

No Annabelle to gniot totalny, ryzykuję! Jeśli będzie kicha oddajesz mi godzinę 27 minut ;p
Od godziny szukam fajnego horroru, mam nadzieję, że się uda !

Mr_Hot

Są gusta i guściki, dla mnie gniot.
Obejrzałam wyłącznie dzięki Twojej rekomendacji więc to Ty wisisz mi godzinę 27 minut ;p

ocenił(a) film na 8
aanecia

na tle tego co ostatnio wychodzi w dalszym ciągu uważam, że to jeden z lepszych horrorów ;) Raczej jedyny jaki wyszedł w tym roku i dało się go obejrzeć od początku do końca.

Mr_Hot

Annabelle akurat jest dobry. Mam nadzieję że nie zawiodę się

ocenił(a) film na 8
martinn803

według mnie to słaby film. Jedyny z lalkami wart uwagi to według mnie Martwa Cisza.

ocenił(a) film na 3
Mr_Hot

Świetny ? Jeden z najlepszych ? :D To mało ich oglądasz. Amityville było świetne. To jest porażka. Od fabuły, scen, gry aktorskiej itd.

ocenił(a) film na 8
SantaCruzeNomad

to Cię rozczaruję, ale w horrorach jestem na topie ;)z tego co ostatnio wychodzi, to jeden z lepszych, dalej tak uważam, co nie znaczy, że dobry. Po prosu inne produkcje są słabe...

ocenił(a) film na 3
Mr_Hot

Trzeba być "na topie" żeby ocenić film ? :) Ja oceniam produkcje. Nie na tle innych filmów. Moim zdaniem te Amityville to porażka. Podaj przykłady tych "słabych produkcji" :)

Oczywiście szanuję Twoje zdanie.
Ave

Mr_Hot

Annabelle (nawet najnowsza) kilka razy mnie wystraszyła - a tego się oczekuje od takiego horroru. Ten film nie wystraszył mnie ani razu. Dobrze się zapowiadał, ale pod koniec miałam wrażenie, że twórcom zabrakło pomysłu na zakończenie, więc wymyślili coś na poczekaniu i tak zostawili...

ocenił(a) film na 5
Mr_Hot

Nie zgadzam się.Nowa Annabelle o wiele lepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones