PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107832}

Amnezja

Twisted
6,3 9 036
ocen
6,3 10 1 9036
Amnezja
powrót do forum filmu Amnezja

Genialny film o genialnej fabule. Doskonała muzyka, doskonałe aktorstwo. Po wyjścu z kina myśli się nadal o filmie, dlatego gatunek określany słowem 'thriler' to nie przypadek. Polecam wszystkim!

ocenił(a) film na 3
bynajmniej_2

chyba mówisz o jakims innym filmie... przerazajacy nudny i totalnie denny tak to nazwac mozna

ocenił(a) film na 5
bynajmniej_2

Polecam zaglądnąć do encyklopedii i sprawdzić znaczenie słowa "arcydzieło". Jak może być przeciętny film , nie wnoszący nic do gatunku arcydziełem. :(

użytkownik usunięty
Skaldi

Zgadzam sie zdecydowanie z moimi dwoma poprzednikami :D...Film po prostu "straszny"...Fabuła przewidywalna, słabiutka gra głównej bohaterki itd itp...Z pewnośćą nie można "Amnezji" nazwać arcydziełem. Dobrze że nie byłem na tym w kinie ale swoją drogą film bardzo mnie rozśmieszył..A dlaczego - takiego lektora w wersji DVD jeszcze nie słyszalem! Koleś albo się mylił albo jąkał a jesli mówił płynnie to tak jakby był nieźle "spalony" :D:P POZDRO dla WSZYSTKICh!

użytkownik usunięty
bynajmniej_2

Arcydzieło...? Chyba w filmach usypiających...! Film płytki jak ziemia przed kopernikiem...

Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones