PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107832}

Amnezja

Twisted
6,3 9 036
ocen
6,3 10 1 9036
Amnezja
powrót do forum filmu Amnezja
ocenił(a) film na 6
jesusloveshim

Proszę Cię... z tymi reklamami co 30 min :/

skin92

Reklamę co 30 min. byłbym wstanie zdzierżyć, ale reklamę co 30 minut filmu trwającą 20 minut to już nie mogę przełknąć. Nie oglądam filmów na Polsacie wyłącznie z tego powodu.

Damian_G_

Dokładnie. Lepiej sobie ściągnąć filmik, i to nawet z napisami

radek198198

na kinomaniak tv jest za damrmo z lektorem

ocenił(a) film na 7
niko_filmweb

z lektorem nie jest za darmo więc nie oszukuj, a bez lektora z limitem...

ZimnyJakLod

chyba sprawdzałem przed chwilą

ocenił(a) film na 7
niko_filmweb

to chyba masz konto premium za które kiedyś zapłaciłeś, to teraz masz za darmo...

radek198198

piszecie tak jakby na tvn było lepiej a właściwie to jest tam nawet gorzej bo na polsacie jak sie zacznie reklama to wiem że mam co najmniej 10 minut odpoczynku od filmu a na tvn pierwsza reklama trwa 15-20 min i jak sie zacznie nastepna reklama to myslisz że bedzie podobna a tu zong 3 minuty

ocenił(a) film na 8
heniu85

Dziś pozytywne zaskoczenie! Tylko dwie reklamy przez cały film! Nie wiem czy te prawo się nie zmieniło odnośnie reklam, nie wiecie nic?

ocenił(a) film na 6
Davidoff_Novothny

nie ja nic nie wiem tylko dziwi mnie, że mam wystawioną ocenę tego filmu (na tym forum) jak go wcale nie oglądałem i nie oceniałem...

ocenił(a) film na 10
Davidoff_Novothny

Już dobre pół roku nie ma już tak długich i częstych reklam na Polsacie. Ba, w przerwie filmu rzadko kiedy uświadczysz czegoś takiego, jak Polecamy... Podobno w kwietniu, czy maju, weszła jakaś ustawa to regulująca....

Davidoff_Novothny

podobno miała wejść jakaś ustawa według której filmy fabularne w telewizji nie mogą być przerywane reklamami częściej niż co 40min ale nie wiem czy ta ustawa już obowiązuje i czy w ogóle będzie obowiązywać

skin92

i tak trochę żałuje że poświęciłem czas na oglądanie tego filmu, nudny i przewidywalny ;\

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones