PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31040}

Love's a Bitch

Amores perros
7,8 70 341
ocen
7,8 10 1 70341
7,4 22
oceny krytyków
Amores perros
powrót do forum filmu Amores perros

W klimacie film przypomina mi Traffic oraz Podziemny krąg, jednak tamte filmy podobały mi sie. Trzy części filmu wg mnie kiepsko się łączą. Miałam wrażenie, że reżyser strasznie chce zrobić na mnie wrażenie, ale to nie to. Czuję w tym filmie fałsz. Ale to tylko moje odczucia. Myślę, że następne filmy Alejandro González Inárritu
zrobi lepsze. To tylko debiut. Nie każdy debiutuje jak bracia Coen.

użytkownik usunięty
BarBarella_2

do kometarza do amores perros
Traffic niestety nie widziałem, ale jeżeli chodzi o podziemny krąg to według mnie ma się on klimatycznie do a.p. jak musztarda smakowo do cynamonu. Poza tym nie sądzę, aby reżyser starał się na siłę zrobić na widzu wrażenie, bo jego zabiegi są raczej stonowane niż efekciarskie(między innymi dlatego, że trzy części filmu łączą się w sposób naturalny , nie przez jakieś wyszukane sztuczki reżyserskie :)

Jeżeli podobał Ci sie "fight club" to polecam "drabinę jakubową" dość podobny film choć troszkę inny...

ocenił(a) film na 10
BarBarella_2

coś o łaczeniu..... :))
Niestety nie oglądałem jeszcze dwóch wymienionych przez ciebie filmów, ale nie o tym chciałem pisać. Otóż JA uważam, że te 3 historie są idealnie połączone i nie można było tego lepiej zrobić. Bardzo płynnie się przeplatają. Podczas jednej opowieści powoli pojawiają się postacie z kolejnej, aż do wypadku, w którym zbiegają się losy wszystkich bohaterów, i który zaważa na ich życiu. Dla Octavia jest smutnym zakończeniem historii, dla Valerii - początkiem dramatu, natomiast dla El Chivu impulsem prowadzącym do zmiany dotychczasowego życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones