PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467673}

Anakondy: Krwawe ślady

Anaconda 4: Trail of Blood
3,3 2 287
ocen
3,3 10 1 2287
Anakondy: Krwawe ślady
powrót do forum filmu Anakondy: Krwawe ślady

Anakonda 1 i 2 były dobre 3 i 4 to już badziew. Wąż komputerowy i akcja naciągana, porażka :(

AceVentura79

Dziadostwo, wygląd anakond koszmarny, poza tym zmieniały się, raz były większe (na polanie i na drzewie), a raz mniejsze (jak goniły po lesie). Goniły też z różną prędkością, raz wolniej niż biegnący po nierównym terenie ludzie, a raz szybciej niż pędzący po prostej drodze samochód (go dogoniła anakonda). Rozstrzelanie jednego z najemników przez megagwiazdę Crystal Allen mnie zaskoczyło. Po jaką cholerę wystrzeliła do niego z dwóch pistoletów po około 10 razy??? Chyba tylko scenarzysta zna odpowiedź na to pytanie, jeśli w ogóle. Ja obejrzałem ten film, bo gra w nim John Rhys-Davies, a film leciał w telewizji.
Anakonda z 1997 to był naprawdę dobry film ze świetną obsadą - Jennifer Lopez, Voight, Hyde, Wilson, Ice Cube oraz anakonda bardzo dobrze się prezentowali w amazońskiej dżungli.

ocenił(a) film na 2
MarcoK

Zgadzam się z tobą :)

ocenił(a) film na 2
AceVentura79

Film to porażka. Wąż jest okropny, mega sztuczny, film nie straszy, niektóre zachowania bohaterów bardzo dziwne (na przykład jak ta blondynka wystrzeliła cały magazynek w gościa, albo na początku co ten blondyn zostawił ją nieprzytomną pod ziemią na pastwę węża, a sam rzekomo poszedł sprowadzić pomoc). Pierwsza część była najlepsza, druga całkiem też do zjedzenia, ale trójka i czwórka to totalne dno i wodorosty.

Versinn

trójki nie oglądałem, a dwójkę rzeczywiście dało się oglądać, dałem 6

AceVentura79

W 4 za mało anakondy było , oglądając 3 można było się pośmiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones