PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6}

Anastazja

Anastasia
7,6 90 079
ocen
7,6 10 1 90079
6,5 6
ocen krytyków
Anastazja
powrót do forum filmu Anastazja

włosy.

ocenił(a) film na 9

czy mi się wydaje, czy Anastazja na początku ma krótkie włosy spięte w kucyk, a później nagle okazują się długie do pasa? mięczy mnie to strasznie i zastanawiam się czy to po prostu przeoczenie ze strony rysujących, czy może ma jakoś je spięte i wydają się przez to krótkie?

biedroncia12

wydaje mi sie, ze na poczatku ma je spiete w taki kucyk i dlatego wydawały sie krotkie xD

ocenił(a) film na 10
paulinamarchewka14

Też długo rozpracowywałam jej fryzurę i doszłam do wniosków że z jakiegoś tam powodu ma połowę ściętą na krótko a druga część nie jest związana w kucyk tylko zawinięta w koka z którego wystają końcówki... Przynajmniej tak mi się wydaje

banalite

Albo ma taką fryzurę jak ja. Podwinięty kucyk. Może rzeczywiście część jest też ścięta na krótko. A powód takiego obcięcia? Zapewne wygoda.

ocenił(a) film na 10
mdusia123

Bardziej przypomina supeł niż podwinięty kucyk ale co powodu obcięcia możesz mieć rację.

ocenił(a) film na 8
biedroncia12

Pryzpomnę, że Anastazja z Dimitrem i Wladimirem długo wędrowali. Miała spięte włosy na początku, a do momentu gdy dotarli do Paryża jeszcze urosły. :)

ocenił(a) film na 10
KleoKot

Podróż trwała zaledwie 3 dni . Wspomina o tym Ania ( ,, - Przecież jesteś Anastazją... -Jeszcze trzy dni temu nie byłam nią ") , normalnie było by to nierealne ale to tylko bajka.

ocenił(a) film na 8
banalite

Nie sądzę, że takie wypowiedzi należy traktować dosłownie. To tak samo gdy my mówimy coś w stylu "Taaak, jeszcze pięć minut temu było inaczej" - nikt nie sprawdza na zegarku czy to rzeczywiście było 5 minut. :) Uważam, że to jak bardzo urosły jej włosy miało również pokazać, jak długa była ta podróż. ;P

ocenił(a) film na 10
KleoKot

Nie miała bym nic przeciwko teorii ,że jej włosy po prostu urosły gdyby nie fakt iż jeszcze chwilę wcześniej gdy Dymitr pokazywał jej sukienkę były one związane tak samo i krótkie.

ocenił(a) film na 6
biedroncia12

Przed chwilą obejrzałem i ten kucyk jest owinięty włosami, stąd są krótsze niż w późniejszych scenach. Jednakże podczas np tańca na statku (na początku tańca) czy lunatykowania ma włosy do pasa ( w innych scenach ma trochę poniżej ramion). Co do tych trzech dni - powiedziane to było, ale ta trasa zajęła im podróż przez całą Europę więc to skrót myślowy, lub błąd/niedopatrzenie w dialogu. ;) PS polski dubbing młodej Anastazji jest masakryczny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones