PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720241}
6,2 19 771
ocen
6,2 10 1 19771
5,3 11
ocen krytyków
Anatomia zła
powrót do forum filmu Anatomia zła

A jedynie zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Co do samego filmu to w końcu nie muszę się wstydzić polskiego kina. Choć wciąż się kręci papki z Karolakiem... Ale nieważne. W końcu zaczęliśmy robić filmu po amerykańsku. Ciekawe wizualnie, dobrze nakręcone, sprawnie opowiadające historie i nieźle zagrane. W końcu mamy kino dla mas które nie jest szitem. Przykładami Karbala, Służby specjalne, Anatomia zła. Brakuje mi w tym filmie troszkę więcej Marcina Perchucia, poznania jego historii, by nie był tylko niemym celem w oczku. Rola Stroińskiego i Kowalczyka to świetny duet, sam Pan Stroiński mistrzostwo świata. Gość kupuje warzywka dziękując za nie bogu po czym za chwilę na zimno strzela komuś w głowę. Uwierzyłem w te historie, wolałbym jednak by pod koniec nie rozwijać historii prostytutki. Ta dziewczyna jest tu niepotrzebna, hiszpanie mógł jej pokazać na fotkach w telefonie a nie atlasie samochodowym. Ale to już nie mnie oceniać. Filmowi daję mocne 8.

OneManAmry1991

Tylko że w USA nawet film o pająkach-gigantach z kanalizacji ma więcej logiki i mniej dziur w fabule niż to coś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones