PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731156}

Andron

Andròn - The Black Labyrinth
3,0 739
ocen
3,0 10 1 739
Andron
powrót do forum filmu Andron

..., ale jest to zwyczajnie niemożliwe. Po 20 minutach bezsensownego snucia się standardowej bandy nierozgarniętej młodzieży po jakichś opuszczonych fabrykach zalanych wodą (pieniądze na scenografię zapewne poszły w całości na catering :D ) stwierdzam, że ubliżyłbym sobie swój czas marnując na dalszy seans. Wolę go poświęcić na uprzedzenie Was przed tym gniotem.

ocenił(a) film na 2
Wa770

No ja nawet tyle nie wydoliłem :) Po prostu totalna żenada i bezsens... To jeden z "tych" filmów które można z całą pewnością stosować zamiast usypiaczy :D
Szkoda jedynie że całkiem nieźli aktorzy jak Glover i Baldwin zagrali w takim gniocie... Ale jak widać podstarzałym protagonistom kasiorka chyba się kończy, więc z braku lepszych ofert grają w takim... czymś :)

lonia1972

Wow. Wiedziałem, że kiedyś coś osiągnę. Jest bardzo możliwe, że jestem jedyną osobą na świecie, która dotrwała do końca.

ocenił(a) film na 2
siweq

Hehe, szczerze podziwiam i gratuluję wytrwałości :D

ocenił(a) film na 1
Wa770

Chyba 10 minut......

ocenił(a) film na 1
Wa770

baldwin dostal polowe ,glover cwiartke a reszta na sandwicze i cole

ocenił(a) film na 2
buczzzz

+lonia1972 Szkoda jedynie że całkiem nieźli aktorzy jak Glover i Baldwin
Byli? To zasnąłem. xD
+buczz glover cwiartke a reszta na sandwicze i cole
ha, ha, chyba grama koksu, a dzieciaki charytatywnie za możliwość opipeprzenia laski baldwinowi <który miał wtedy w nosie 100% budżetu>. (ale perwersyjnym dzisiaj) xD

Wa770

Filmu nie widziałem i już chyba nie zobaczę, sądząc po marnych komentarzach, ale co do k***y robią tam takie gwiazdy?

Wa770

Ja osobiscie nienawidze tego glupiego frazesu powtarzanego przez filmwebowych userow "nie widziales filmu do konca, nie masz prawa oceniac" to jest durne stwedzenie uzywane tylko wtedy gdy ktos przerwal film, ktory podobal sie uzywajacemu tego frazesu.

Idac takim tokiem myslenia. to jesli murzyn cie zacznie gwalcic w windzie od tylu to musisz poczekac do konca zeby stwierdzic ze ci sie nie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones