PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246413}
7,4 19 492
oceny
7,4 10 1 19492
6,6 5
ocen krytyków
Angel A
powrót do forum filmu Angel-A

Życiowy...

ocenił(a) film na 9

Film jest z kategorii przegadanych, ale naprawdę wiele wnosi do naszego życia. Wielu ludzi użala się nad sobą, a jednak każdy ma sobie piękno. Co dla kogoś może być brzydkie, dla innej osoby może być piękne. Dla świata jesteśmy tylko ludźmi, ale dla kogoś możemy być całym światem...

Nie ma co się rozpisywać, film jest genialny i polecam go każdemu, kto potrzebuje zastanowić się nad swoim życiem i swoją osobą.

Casillas

Nic dodać nic ująć, naprawdę WARTY oglądnięcia.

ocenił(a) film na 5
Casillas

O ja nie mogę, co za bzdura. :)
Jeśli jest w tym filmie jakaś nauka, to żeby nie pożyczać pieniędzy od gangsterów i nie przegrywać ich na wyścigach.
Piękno w każdym to się znakomicie dostrzega przy oglądaniu filmu, a potem wychodzi się do ludzi i już się go nie widzi. Jest to taki komunał, którym można się okłamywać (o, że się wrażliwym jest, tym od piękna i dobra i miłości), ale który absolutnie nie funkcjonuje. Albo inaczej: funkcjonuje dokładnie tak samo, jak Bóg zsyła ludziom prześliczne laski o anielskich mocach, żeby im naprawiały życie. Nie funkcjonuje.

Film w kategorii rozrywkowej bajki dla ludzi z niedoborem oglądania lasek jest ok. Natomiast pod kątem psychologii jest bardziej coelhowy niż Coelho.

ocenił(a) film na 1
Casillas

W tym filmie nie ma nic pięknego.
Jest kobieta która bezinteresownie daje duupy i oddaje cała kase kolesiowi za darmo oraz jest koleś który cała noc pije i wychodzi z pubu trzezwy.
Kupa nie film.

Varza

Masakra. Varza, przykro mi to mówić ale zmień lekarza. Ten co teraz Ciebie leczy, on Cię oszukuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones