PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97099}

Angelika wśród piratów

Indomptable Angélique
7,0 3 674
oceny
7,0 10 1 3674
Angelika wśród piratów
powrót do forum filmu Angelika wśród piratów

Kto ją porwał na końcu? Ci sami co już ją mieli wcześniej, czy ten który chciał ja kupić ale mu nie wyszło? Bo musialam wyjść zebrać pranie z balkonu bo pada i nie widzialam :| :D

no wiec temu facetowi Angeliki spalili statek i jak on zajmowal sie pozarem to ci co ja sprzedawali to ja ukradli i odplyneli statkiem, a ze tem jej maz mial spalony statek wiec nie mogl ich gonic:/ taka dziwna jakas ta angelika - wszystkim sie tak daje

użytkownik usunięty
Susie

Aha.. Czyli ci sami. Ale statek to chyba on sam spalił? Bo ona mu powiedziala że to statek jest jego kochanką a nie ona, i w ogóle taka zazdrosna jakby o ten statek była, i to on sam chyba go podpalił zeby jej pokazac ze woli ją. Tak mi sie wydawało. Bo on wcale nie był zaskoczony że statek sie pali. A ona mu mówi "idz go ratuj" a ten nic. :D Więc wydaje mi sie ze on sam go podpalił.

użytkownik usunięty

Jak dla mnie film słaby (3/10). Nie tylko pod względem charakteryzacji (np. blizna na policzku tego jej męża), ale też strojów (!czyste ciuchy piratów!). Muzyka to chyba z innego filmu, komuś się coś pomyliło... Zdecydowanie wolę "Piratów z Karaibów". Lepsze wykonanie... o 100%

PS:Nie musicie zaraz po mnie jechać jak po szmacie za ten komentarz...

użytkownik usunięty

No bo piraci z Karaibów to prawie 40 lat później. :D Więc sie nie dziw że realizacja filmu lepsza :D

użytkownik usunięty

Wcale się nie dziwię, ale widziałam lepsze filmy z tamtych czasów...
Właściwie żadna francuska produkcja nie przypadła mi do gustu (tak jak brazylijskie seriale). Druga sprawa to z czystymi ubraniami... nie wmawiaj mi, że wtedy nie umięli brudzić szmat :D.

ocenił(a) film na 6

No, "Piraci" też mi się bardziej podobają. Angelika jest moi zdaniem troszkę głupia, ale i tak lubię ją oglądać. :)

A ja mam pytanie takie, film był tj. z XIV wieku tak? A czy w tym wieku byly już gogle?:D W filmie o ile się nie mylę pojawiły się....:D

zDEPPrawowana

Akcja przygód Angeliki toczy się od 1654-1668 czyli w XVII wieku.

Czesc, mozesz dzisiaj obejrzec na tvp2, jeszcze 1.5 godziny zostalo ;)

Właśnie się skończyło na jedynce, ten co ją sprzedał znów ją porwał! :o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones