PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31376}
7,4 7 477
ocen
7,4 10 1 7477
Angelus
powrót do forum filmu Angelus

Dawno nie widziałem tak "poetyckiej" komedii. Taka była poetycka że aż nie do zrozumienia. Film dostał ode mnie 2 jedynie dlatego ze było w nim kilka niezłych spostrzeżeń ale forma kompletnie niezrozumiała. Film Wulgarny, nudny, źle nakręcony.

jaca777_2

nie moge nie odpowiedziec, przykro az czytac takie posty. wiadomo o gustach sie nie dyskutuje, ale ten film nie zasługuje na to, zeby okreslac go jako nudny czy zle nakrecony. a jezeli uwazasz go za wulagrny to chyba faktycznie go nie zrozumiales. szkoda. pewnie po komedii spodziewales sie czegos w stylu hollywood, no coż ,na szczescie nie tylko takie filmy sie kreci. i chwala za to.

ocenił(a) film na 10
jaca777_2

Ja, ty gupi ciulu...trza byc ze Ślunska...ale skad ty żes jest ? chyba z koziej dupy krytyk...i tak bych cie, ciulu gorolski, nazwoł...wulgarny, nudny, zle spłodzony...jak mosz kas obora, to wracej tam obcowac z kozami...

ocenił(a) film na 10
jaca777_2

kaszana????????Chopie,wez se dychnij i niy dupc flekow!!

ocenił(a) film na 6
jaca777_2

Nie wiedziałam, że Wrocław takich tępaków nosi...

jaca777_2

Proszę, nie zgrywajcie już mieszczuchów mających dwie lewe ręce do wszystkiego, co choćby ociera się o małomiasteczkowość... Film nie reprezentował jakiejś zaawansowanej gwary, wszystko dało się spokojnie zrozumieć - nie mam pojęcia, co ci sprawiło kłopot, ale szczerze współczuję.
Film był wulgarny? Źle nakręcony? Mógłbyś uzasadnić?

grafoman

"Dawno nie widziałem tak "poetyckiej" komedii"- jakiej komedii???? Jaca, oglądając ten film uważałeś go za komedię? No to rozumiem, skąd taka a nie inna Twoja ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones