PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596817}

Angry Birds Film

The Angry Birds Movie
6,5 40 535
ocen
6,5 10 1 40535
3,7 7
ocen krytyków
Angry Birds Film
powrót do forum filmu Angry Birds Film

Ciekawe kiedy Minecrafta zekranizują ;_;

robercik1010

Juz jest w planach... :D


I to nie żart.


LordVader345

Boje się pytać jaka będzie tego fabuła

ocenił(a) film na 7
robercik1010

Potwierdzam, film na serio powstanie

Nekromanta21456

Widocznie Hollywood już tak jest łase na kasę, że takie coś planują
Dobra, to piszemy jaka będzie fabuła ja zaczynam:
Pewnego dnia klockowaty gość budzi się na wyspie z klocków, i ścina swoje pierwsze drzewo. Nie przypuszcza, że w lesie kryje się niebezpieczeństwo... ;)

robercik1010

Nagle nadciągają świnie

ocenił(a) film na 7
robercik1010

Grupa "ludzi" zostaje zaatakowana przez creepery, szkielety, zombie, itd. Aby przeżyć muszą zbudować kamienny dom z klocków i nie dać się zabić. Mają 8 żyć :D W międzyczasie polują na zwierzęta i inne potwory :D

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Je*&ć Minecrafta

użytkownik usunięty
roman876

Chyba ciebie, masz problem to tej gry? Jest to całkiem fajna gra, pewnie nawalasz w CSa, czyli grę, w której społeczność jest gorsza od Minecraftowej.

ocenił(a) film na 7

obie są beznadziejne[minecraft kiedyś nie był] tak samo jak LOL i Dota

ocenił(a) film na 7

Nie gram CS-a.Jestem pełnoletni

CS, Minecraft i inne tego typu "cosie" to gówno nieziemskie. :)

ocenił(a) film na 7
robercik1010

Istnieje gra Minecraft Story, która jest jak film...Większość gry to animacje ze słabą fabułą, nooo raz na jakiś czas trzeba poruszyć myszką.Sam w to coś nie grałem, ale widziałem to u mojego młodszego kuzyna.

ocenił(a) film na 8
robercik1010

WarnerBros robi teraz na raz ekranizacje Minecrafta i Five Nights At Freddy's

DisneyPixarForever

FNAFA jestem akurat mocno ciekawy...

ocenił(a) film na 7
robercik1010

może fife zekranizują,albo gta

mat_31

Ok... zupełnie nie rozumiem o czym piszecie. Chyba jako jedyna jestem tu dorosła

kojoneczka

Nie no jasne bo dorośli nie grają w gry.... poglądy rodem z lat 80tych, że gry są tylko dla dzieci...

mocherman

Bez spiny

kojoneczka

Sama masz spine, nie wiesz o czym piszą a głos zabierasz. Osoby które nie mają pojęcia o czym jest dyskusją są tak potrzebne w temacie jak fabuła w Minecrafcie.

ChubakaCieLubi

Starsza pani grzecznie zauważa, że przestaje rozumieć niektóre współczesne tematy. I od razu hejt. Nieładnie.

kojoneczka

Twoje miejsce jest zatem na śmietniku historii.

ChubakaCieLubi

Obok Twojej mamy

kojoneczka

Widzę że jednak puściły zwieracze i maska opadła, fajnie pokazać kim naprawdę jesteś, wzorujesz się na pseudo mądrale a gówno za palcami piszące pseudo komentarze.

ChubakaCieLubi

Ależ absolutnie. To nie był komentarz obrazajacy Twoja mamę, tylko Ciebie i Twój stosunek do starszych kobiet, które odsylasz na "śmietnik historii"

kojoneczka

Wątpliwe że jesteś starszą kobietą a dwa skoro nauczyłaś się obsługiwać internet to mogłabyś nauczyć się przestać być ignorantem i czegoś się dowiedzieć o temacie dyskusji a nie pokazywać bezczelnie że masz w dupie i jeszcze trollować.

ChubakaCieLubi

Nie trolluje. Nie umiem

kojoneczka

Oj S kasowalo mi resztę

kojoneczka

Chciałam napisać, ze na temat weszłam z ciekawości, bo byłam na Angry Birdsach z synem. A tu zonk. Nic nie rozumiem

ChubakaCieLubi

A za "wątpliwe ze jesteś starsza kobieta"

kojoneczka

... buziak! Aha i nie wiem czemu podzielilo mi odpowiedź. Tego też nie ogarnęła haha!

kojoneczka

Widzisz jakbym wszedł na temat fantastyki czy romansów i powiedział ok nie wiem o czym piszecie ale zakładam że jestem tutaj jedyny dorosły. Ciekawy wpis nie?.

ChubakaCieLubi

Wiem, wiem. Wyszlo wrednie. A nie miało być:)

robercik1010

Najlepsze jest to że powstaje ekranizacja TETRISa....

mocherman

serio?

ocenił(a) film na 7
robercik1010

Serio, i podobno fabuła jest tak wielka i świetna, że ma powstać trylogia na podstawie Tetrisa ;P

Einherjer

A potem jeszcze Saper :P

ocenił(a) film na 7
robercik1010

Nie zapominaj o Pinballu, jak będą mieli chwilę wolnego to może jeszcze walną ekranizację Pasjansa.

ocenił(a) film na 4
mocherman

Szczytem osiągnięć ekranizacji gier będzie "Pong" inspirowany grą z 1972, produkcji Atari. Pewnie zarobi z 300 mln $...

robercik1010

Ma powstać film o emotkach, Patrick Stewart ma grać g@&no. Na serio.

ocenił(a) film na 5
robercik1010

Ja z niecierpliwością czekam na ekranizację Chińczyka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones