PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95415}

Ania z Zielonego Wzgórza

Anne of Green Gables
7,2 47 097
ocen
7,2 10 1 47097
7,0 4
oceny krytyków
Ania z Zielonego Wzgórza
powrót do forum filmu Ania z Zielonego Wzgórza

Właśnie przeczytałam tę smutną wiadomość... http://film.onet.pl/wiadomosci/nie-zyje-jonathan-crombie-znany-z-filmu-ania-z-zi elonego-wzgorza/3bqlve

Przykro, że tak młody człowiek zmarł... zawsze będę miała sentyment do Jonathana a w mojej wyobraźni Gilbert Blythe już zawsze będzie miał rysy Jonathana. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie...

haruka13

Masakra... Nie mogę uwierzyć w to co się stało. Na zawsze pozostanie Gilbertem Blythe [*]

alicjaa_96

smutno mi :< bardzo go lubiłam

virginia_virgi

Jaka wielka strata. Tyle życia jeszcze miał przed sobą... Colleen Dewhurst zmarła przedwcześnie, ale śmierć Jonathana to prawdziwy szok. Czuję się jakby dzieciństwo odsunęło się krok dalej w przeszłość. Chłopięcy, roześmiany Gilbert... Dobrze, że zostanie z nami w tej roli.

ACCb

Wielka strata ale już zawsze będzie mi się kojarzył z dzieciństwem i "Anią z Zielonego Wzgórza" bo dokładnie tak wyobrażałam sobie Gilberta. Mogłaby jakaś stacja dotąd chyba tylko na Polsacie leciało wyemitować wszystkie części "Ani.." byłoby to fajne wspomnienie Jonathana Crombie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones