PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754475}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,2 14 159
ocen
5,2 10 1 14159
4,2 4
oceny krytyków
Aniołki Charliego
powrót do forum filmu Aniołki Charliego

Gatunek filmu

ocenił(a) film na 3

Wydaje mi się, że film pójdzie w stronę kina akcji w stylu Jamesa Bonda niż komedii. Mam takie odczucia, ponieważ aktorki, które rzekomo mają wystąpić w tym remake'u raczej nie kojarzą się z kinem komediowym, ale mogę się mylić ;p Zresztą bohaterki w poprzednich aniołkach miały więcej seksapilu niż wrodzonej inteligencji

Kalimdor

Co do gatunku filmowego - To raczej powinno być to połączenie kina akcji z komedią, ja osobiście chętnie zobaczyłbym nowe Aniołki Charliego w stylu Kill Bill .

Kalimdor

A co do tytułowych ''Aniołków'' to masz może swoje typy? - Ja na pewno chciałbym w roli ''Aniołka'' zobaczyć Gemmę Arterton uważam że to byłby idealny wybór .

ocenił(a) film na 3
buterfly

Trochę nad tym pomyślałem i wybrałem 3 aktorki, które mniej więcej by się sprawdziły jako aniołki. Pierwszym z nich jest Margot Robbie, pokochałem ją za rolę Harley Quinn i przynajmniej dla mnie pokazała, że jest niezwykle utalentowaną aktorką, drugą była by Alycia Debnam-Carey (The 100, FTWD) w obu serialach podbija ekran gdy się pojawia, szczególnie w FTWD się wyróżnia z pośród drewnianej obsady, a na trzecim chcę zobaczyć Kristen Stewart, wiem że jest uważana za kłodę za sagę Zmierzch, ale obejrzałem z nią w roli głównej trochę filmów i stwierdziłem, że po prostu ta rola jej nie podeszła(chociaż w ostatniej części była przyjemna dla oka), a od tego czasu zrobiła duży progres.

Kalimdor

Mam trochę inne gusta i propozycje, ale dobrze że może się różnic :) - Co do Margot Robbie to oczywiście piękna kobieta, jednak mam wrażenie że w ostatnim czasie biedzie jej w kinie wystarczając dużo.

Co do Debnam-Carey akurat po za jedną rolą trudno mi jest ją ocenić .

Natomiast co do Kristen Stewart mimo że grac w coraz lepszych produkcjach, jednak jej sposób grania niestety mnie nie przekonuje .

Ja oprócz wymienionej już aktorki mam jeszcze dwie propozycje - Aley Hatwell, Abbie Cornish - Uważam że obydwóm nie brakuje uroku, i talentu.

buterfly

Do głowy przychodzą mi jeszcze też inne aktorki chociażby Daisy Ridley - Swoją niewinnie myląca urodą, nawet bardziej mi pasuje do Aniołka niż Hayley Atwell - Sorki za wcześniejszy błąd przy imieniu i nazwisku :)

ocenił(a) film na 3
buterfly

Hayley Atwell faktycznie urocza dziewczyna ;) Natomiast Lupita Nyongo, która jest już w obsadzie filmu raczej w tej roli się nie sprawdzi, niestety nie pasuje mi swoją urodą, a co do gry: widziałem ją tylko w gwiezdnych wojnach i nie zapadła mi w pamięć.

Kalimdor

To prawda - Także Hayley Atwell i Gemma Arterton uważam że idealnie pasują swoją urodą do Aniołków, ale żeby nie było tak słodko musi być też jednak zadziorna dziewczyna :) - Tutaj Abbie Cornish sprawdziłaby się doskonale .

A co do Kristen i Lupito to z tego co wiem z ostaniach informacji wcale nie jest potwierdzone że wystąpią, bo nie podpisały jeszcze kontraktu a też są jeszcze inne aktorki brane pod uwagę .

Kalimdor

To będzie parodia po mojemu

Kalimdor

Wypraszam sobie, Lucy Liu jest świetną aktorką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones