PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754475}

Aniołki Charliego

Charlie's Angels
5,2 14 159
ocen
5,2 10 1 14159
4,2 4
oceny krytyków
Aniołki Charliego
powrót do forum filmu Aniołki Charliego

kicz kicz kicz

ocenił(a) film na 4

ogółem aniołki są kiczowate, ale wersja z Cameron Diaz, Lucy i Drew była kiczowata w pozytywnym znaczeniu tego słowa :) film oglądało się z przyjemnością!
natomiast ta wersja była zupełnie niepotrzebna. Jeśli byłby jakiś oryginalny pomysł i super
scenariusz to jeszcze byłoby do przełknięcia, ale tutaj kuleje wszystko, od dennego scenariusza po denne efekty i denne aktorstwo
nie nie i jeszcze raz nie :) chociaż powiem że pierwsza scena nawet mi sie spodobała i byłam pozytywnie nastawiona, tak niestety z każdą minutą mój zapał malał i miałam ochote to po prostu wyłączyć :) no ale bądźmy szczerzy... czego sie można spodziewać po filmie skoro reżyserką jest panna Elizabeth Banks?.... dno

ocenił(a) film na 6
neela96

Nie panna, tylko pani Banks, do tego masz źle opisane dno. WszystkIe Aniołki począwszy od tych serialowych z Farah Fawcett były filmami banalnymi, z prostą fabułą
i śliczną obsadą, która stanowiła główny atut. Kino lekkie, łatwe i przyjemne i najnowsza odsłona spełnia te warunki .

ocenił(a) film na 4
piciu6

ta, ale jeśli już robić remake to przynajmniej lepszy od poprzednich a ten nie przebija ani troche wersji z 2000 wręcz nie dorasta jej do pięt :) tu brak klimatu moim zdaniem, i nie musi ci odpowiadac to co mowie, kazdy ma swoje zdanie, dla mnie ta wersja jest nijaka i tyle

ocenił(a) film na 6
neela96

To nie jest remake przede wszystkim, poza tym jak ktoś twierdzi, że ziemia jest płaska, to trzeba uszanować jego zdanie ? Bez żartów.

ocenił(a) film na 4
piciu6

chyba nie rozumiesz prostych stwierdzeń więc na tym zakonczmy te dyskusje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones