PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330332}

Anioły i demony

Angels & Demons
7,0 235 154
oceny
7,0 10 1 235154
5,5 24
oceny krytyków
Anioły i demony
powrót do forum filmu Anioły i demony

Nie ma tego w ciekawostkach, przejrzałem też pierwszą stronę tematów na forum i nie widziałem żeby ktoś zauważył, że wóz transmisyjny TVNu to amerykański van... Zresztą inne wozy transmisyjne też wyglądają na amerykańskie... Rozumiem, że plac św. Piotra w filmie był repliką, czyli zapewne zbudowano go w USA, ale czy to taki problem załatwić europejskiego vana? Tym bardziej, że w USA sprzedawany jest Mercedes Sprinter jako Dodge Sprinter - spokojnie mogli takiego wziąć.

ocenił(a) film na 8
S7TDI

W Europie nie używa się amerykańskich marek? Pierwsze słyszę. Nawet jeśli mercedes jest pod znaczkiem Dodge to jest na amerykański rynek więc wyglądałoby to jeszcze gorzej.

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

No amerykańskich dostawczych, tak jak i ciężarowych, nie używa się w Europie. Poza tym nie wiem czy oglądałeś film, ale przedstawiony w nim van to jest taki typowo amerykański model typu Ford E350 albo Dodge Ram Van, nie mający nic wspólnego z europejskimi standardami jeśli chodzi o zużycie paliwa, ekologię, wymiary, normy bezpieczeństwa, więc używanie takiego auta w Europie byłoby bez sensu...

Amerykański Sprinter wcale nie wyglądałby gorzej, bo różni się tylko znaczkami, a ujęcie na filmie było z boku, więc nie byłoby ich widać a bryła nadwozia byłaby wtedy europejska.

ocenił(a) film na 8
S7TDI

Tak szczerze... Sam lubię amerykańską motoryzację, jednak głównie auta osobowe. Rozumiem, że ktoś może być wyczulony jednak przeciętny widz nie zwróci na to uwagi. Sądzę, że 90% ludzi zwróciło uwagę na to, że jest TVN niż nie taki van.

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

Rozumiem, ja też jak oglądam film i tam coś jest o reakcjach chemicznych, składach materiałów wybuchowych itp. to wierzę w to, a przynajmniej nie przeszkadza mi to w odbiorze, bo się na tym nie znam ale są ludzie, którzy wytykają też takie błędy, zatem ja wytknąłem ten i uważam, że w ciekawostkach mogłaby się znaleźć o tym wzmianka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones