PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330332}

Anioły i demony

Angels & Demons
7,0 235 151
ocen
7,0 10 1 235151
5,5 24
oceny krytyków
Anioły i demony
powrót do forum filmu Anioły i demony

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Oglądałem ten film i cały czas mnie trzymał w napięciu. Hanks jest po prostu genialnym aktorem. Jest jednym z najbardziej naturalnych aktorów w historii. A co do całego filmu to powiem tak, nie czytałem książki, ale tematyka jest strzałem w 10 jeżeli chodzi o moje upodobania. Do tego ten rewelacyjny soundtrack i niespodziewające zakończenie.

Zna ktoś podobne filmy o podobnej tematyce?? I czy wiecie czy będzie kontyunacja, bądź następne części przygód Roberta Langdona?

użytkownik usunięty
Szajba

Kod Leonarda da Vinci to druga częśc przygód Roberta Langdona, chociaż w filmach przestawili kolejnośc (najpierw Kod, potem Anioły).
Tematyka podobna, bo chodzi o sprawy religii...
Wg mnie ekranizacja Kodu.. była całkiem niezła, ale mogła bybyc lepsza, ale to moje zdanie.
Nie napisze więcej, bo nie chcę psuc przyjemności oglądania ;))
U mnie oba filmy maja 7/10

ocenił(a) film na 8

No ok ale podobne filmy :) Nie chodzi o religie tylko o właśnie taką tematykę, że pokazana religia jest właśnie w ten zakłamany sposób :)
Są podobne filmy?

ocenił(a) film na 8
Szajba

Może źle się wyraziłem. Powiedzmy, ze chodzi o podobny klimat i tematykę, bez tego przedstawiania.
Kod oglądałem przed Aniołami i Anioły są o wiele lepszym filmem. Bardzo fajny film to też 9 wrota. Z Deppem.
Coś podobnego do tych produkcji szukam.

Przeczytajcie w takim razie książkę.
Ja obejrzałem film zaraz po skończeniu książki i strasznie się zawiodłem. Wszystko pokiełbaszone, pozmieniane na gorsze...

Szajba

Hanks jest genialnym aktorem? No proszę cię.. na pewno nie można tak powiedzieć po oglądnięciu "Aniołów". Film był słaby, Hanksa prawie nie było (a jak był, to kompletnie nijaki - w pierwszej części był dużo lepszy), fabuła znikoma, brylował tylko Ewan McGregor.

ocenił(a) film na 7
shizonek

7/10

Dobry film. Szczególnie zapadł mi w pamięci motyw z butami: Najazd kamery
od dołu- widzimy nogi jakiegoś gościa, kamera idzie w górę - okazuje się,
że to tylko buty ;p Smakowite ;p

ocenił(a) film na 8
shizonek

Nie rozumiem wątpliwości co do geniuszu Hanksa. Jest pełno ale to pełno pozycji które to potwierdza. Niemniej w tym filmie wypadł fenomelalnie, oczywiście nie oceniam go na podstawie tego jak wcielił się w książkową postać, jak opanował jej charakter bo po prostu książki nie znam, co nie zmienia faktu, że w tym filmie jego gra byłą fenomenalna. Naturalnosć, okazywanie emocji, zachowania. Mało go było? Nie wiem czy oglądaliśmy w takim razie ten sam film. McGregor z kolei w ogóle na mnie wrażenia nie wywołał. Miał role księdza i wcale to trudna rola nie była. Niewiele musiał z siebie dać.

ocenił(a) film na 7
shizonek

Ale dla mnie lepszy niż Kod Da Vinci

ocenił(a) film na 8
Szajba

Gdzie Ty widziałeś tą scenę z butami??
Myślę, że Kod da Vinci był zrobiony 'na szybko', czyli 'róbmy film póki jeszcze ksiażka jest sensacją' i jedyne co tam było dobre to muzyka. Zaś Anioły i Demony... widać że bardziej się przyłożyli;D Mnie się bardzo podobał;D Zwłaszcza McGregor, świetnie zagrał!!

ocenił(a) film na 8
dolgorlz

Po 'Kodzie', który wypadł słabo nie spodziewałam się czegoś więcej po 'Aniołach i Demonach", ale miło się zaskoczyłam. Film, tak jak książka genialny. Muzyka cudowna. Hanks to naprawdę bardzo dobry aktor.

ocenił(a) film na 8
maggie_magda

Podpisuję się pod opiniami, że film bardzo dobry, nawet genialny ... 8,5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones