PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330332}

Anioły i demony

Angels & Demons
7,0 235 114
ocen
7,0 10 1 235114
5,5 24
oceny krytyków
Anioły i demony
powrót do forum filmu Anioły i demony

Illuminati istnieją i takie filmy mają na celu zrobienia z nich fikcji (powieści sci-fi), Illuminaci
posiadają największe korporacje tego świata (media, banki federalne, przemysł muzyczny i
filmowy) ich celem jest zniszczenie kościoła od środka, oni wielbią szatana i próbują zrobić
wam ciemną masę z waszych mózgów, zmienić światopogląd i wartości w życiu na
pieniądze, fałszywą naukę, sławę, chęć ciągłej zabawy. Ludzie, którzy obrażają kościół są
ich "produktami", zostali już dobrze przez nich zaprogramowani. Sama biblia zapowiada
"Illuminatów" i nowy porządek świata (NWO), a także odwrócenie wartości poprzez
fałszywych proroków (mass media, moda, muzyka), które mają za zadanie zbuntować ludzi
przeciw kościołowi (interpretacja Apokalipsy św. Jana), radzę zajrzeć do Biblii, wszystko jest
przepowiedziane od tysięcy lat przez samego Boga. Zachęcam do zgłębiania szerokiej
wiedzy (jak działają Illuminati i korporacje, które są w ich posiadaniu) Przyjdzie taki dzień
kiedy otworzą Wam się oczy!

ocenił(a) film na 8
Ciemny46

http://www.paranormalne.pl/Fimg/nwo/mason4.jpg

tomucho77

Boże mój kochany. I co ja teraz zrobię? Toż to najprawdziwszy w świecie anagram! Serio, gdyby jeszcze te literki po kolei się łączyły w słowo, może byłabym w stanie w cokolwiek uwierzyć.

tomucho77

I to jeszcze jest tak absurdalne, że to nie są nawet pierwsze litery słów, tylko litery wyjęte całkowicie z kontekstu. Ja pierniczę. O mój Boże, dopiero teraz to zauważyłam! Z tych liter można ułożyć słowo "Tupolev", czy jest to przypadek? Nie sądzę. To jest dowód na to, że katastrofa w Smoleńsku została całkowicie zaplanowana przez Illuminatów.

ocenił(a) film na 8
Ilyade

Wylewa ci się ironia i "ignorancja" z uszu.

tomucho77

Nie, nie ignorancja, tylko głupota. I to Tobie się wylewa. Łykasz wszystko jak tania dziwka spermę.

ocenił(a) film na 8
Ilyade

Zaprawdę powiadam ci któregoś dnia obudzisz się z ręką w nocniku !

Ciemny46

przynajmniej sobie z Metropholis przestaliscie do oczu skakac :-D

ocenił(a) film na 8
Zmietolony_beret

Ile żeś myślał nad tym nickiem ?

tomucho77

a cos z nim nie tak? oryginalnie :D

ocenił(a) film na 8
Zmietolony_beret

... i śmiesznie :)

tomucho77

ales sie uczepil... no dobra, pomyslowoscia sie nie wykazalem :-D wlasciwie to sie wykazalem tylko wyszlo niepowaznie :-/

ocenił(a) film na 8
Zmietolony_beret

Ja cię chwalę za fajny nick a ty się tak denerwujesz.

tomucho77

pierwsza niepisana zasada filmweba - uwazaj bo tu nigdy nie wiadomo czy ktos sie z ciebie nabija czy serio chwali. ciezko odroznic sarkazm od rzeczywistej uwagi.

użytkownik usunięty
MrDetro

Jak widać, tacy paranoicy to nie tylko w Stanach.

MrDetro

Miałem założyć podobny temat i prosze- byłes pierwszy. Wszystko co piszesz to 99% prawda. POLECAM poczytać o Jacksonie i Johnie Lennonie. Zobaczycie jakie Jackson robił gesty na scenie -wszystko dla Iluminatów. Zginał, bo chciał świat ostrzec przed nimi.

TorcidaTiger

Oh serioo...

love_for_LSD

Serio,serio niedowiarku. Poczytaj -są nawet ksiazki o Masonerii amerykańskiej napisane.

MrDetro

Widać nie potrzeba iluminatów żeby mieć wyprany mózg...

radd91

Tobie już dawno go wyprali.

MrDetro

http://www.koniec-swiata.org/chemtrails-smugi-chemiczne-niezbite-dowody-film-lek tor-pl/

ocenił(a) film na 8
antonia_1983

Co ty wklejasz za gówno ! ogarnij się !

tomucho77

Jakie gówno człowieku? Te smugi są na niebie i często unoszą się przez długi czas ale jak ktoś jest zabiegany to tego nie zobaczy! To wszystko jest powiązane z Iluminatami

ocenił(a) film na 8
antonia_1983

Czy wiesz co to jest smuga kondensacyjna ? jak nie wiesz to udaj się do wujaszka google poczytaj, przestan trollować i wklejać to gówno !

http://pl.wikipedia.org/wiki/Smuga_kondensacyjna

tomucho77

Ja pisałam o smugach chemicznych z których opary spadają na ziemię czyli na rośliny i na nas i jest to szkodliwe. Możesz wierzyć lub nie, kiedyś to się okaże.

MrDetro

http://www.youtube.com/watch?v=yq_WqO_Y1-4

MrDetro

MACIE KLAPKI NA OCZACH!

MrDetro

Czy jest taki film który przybliży fakty związane z illuminatami i z tym co napisane w Biblii? Bardzo mnie interesuje zagadnienie zwłaszcza ze strony mediów ponieważ faktycznie robią teraz wodę z mózgu - "ekipa z warszawy" itd.
Myślałam, że ten film to pokaże, ale niestety to wg mnie nie thriller tylko akcja, której nie lubie - czyli ganianina i strzelanina. Spodziewałam się, że się czegoś dowiem, a nie tylko pooglądam biegających wariatów...
Może jakiś dokument przybliży mi te zagadnienie (poza tymi dostępnymi na YT o przemyśle muzycznym itd.)?

ocenił(a) film na 6
michaldka

Jeśli jeszcze nie oglądałeś, dużo faktów jest w dokumencie pt. "Przygody Baltazara Gąbki"

Ciemny46

???????

ocenił(a) film na 6
michaldka

To bardzo ciekawe, ale sam znam zapytania nie tworzy pytania.

ocenił(a) film na 8
michaldka

Z Mody na sukces tez sie sporo dowiesz o iluminatach.

tomucho77

co za ludzie.... dzieki za pomoc. wiecej podpowiedzi nie potrzebuje. dobranoc

ocenił(a) film na 6
MrDetro

Hmm, a ja zapytam się tak wszystkie te niezwykle rozbudowane teorię, abstrahując już od ich prawdziwości przedstawiąją ich jako satanistów. Względnie kogoś podobnego, czy istnieje jakiś logiczny powód na prawdziwość takiego założenia. inaczej mówiąc dlaczego niby mieli by oni mieć takie destrukcyjne plany jak przedstawiają te teorię? A i ciekawi mnie skąd taka dziwna satanistyczna interpretacja tych symboli. Z tego co pamiętam to symbol piramidy z okiem pośrodku miał przedstawiać wyobrażenie Boga, ale być może moja pamięć mnie zawodzi. Po za tym ogólnie mówiąc o teoriach spiskowych i tym podobnych założeń to podlegają one z czasem pewnemu rodzajowi ewolucji. Co sam zauważyłem wszystkie te teorię są mieszane ze sobą, do tego dochodzą dodawane przez ich twórców argumenty naukowe czy też pseudo i paranaukowe, cytaty z Biblii etc. Jak dla mnie z czasem powstaje z tego dosłowna papka z której już nic nie da się tak na prawdę dowiedzieć. Po prostu w ich interpretacji przeszkadza mi ich ilość, za dużo ich jest na necie tworzonych. I za dużo występuje w nich różnych dziwnych stowarzyszeń niektóre wspominają o Masonach inne ale to chyba od niedawna o Iluminatach, a jeszcze inne mieszają w to nawet Reptilianów. Czy to jako osobną organizację,czy też powiązaną z tymi dwiema. Nie wspominając już o mieszanie w to wszystko Żydów. To w końcu która z nich, może wszystkie naraz albo to wszystko jedna organizacja tylko pod różnymi nazwami. Ktoś tam wspominał też teorię o Chemtrails ostatnio też zauważyłem że jest to łączone z tymi o Iluminatach, Masonach etc. Jak dla mnie to jest właśnie ta ewolucja tych teorii. A swego czasu i z tym całym 2012. Ale ten temat to już inna historia. Starczy, a to dopiero się rozpisałem na koniec dodam ,że sam nie mam zdania co do tego tematu, lecz na logikę to te wszystkie teorie nie mają niestety dla ich zwolenników sensu. Jeżeli kogoś uraziłem swoimi wywodami to przepraszam.

Pozdrawiam Oleks24

oleks24

http://www.zbawienie.com/nwo.htm
Ja wierzę Panu, który to dobrze wyjaśnia na swoim blogu.

MrDetro

Kochani, nie rozumiem problemu :C
Ludzie mają prawo by wierzyć w to co chcą:
Iluminaci rządzą światem, Iluminaci nie istnieją, Bóg istnieje, Bóg nie istnieje, dyrektorzy szkół i nauczyciele żądzą światem (ponieważ kształcą młode pokolenia które będą tworzyć przyszły świat), Ufo istnieje, tak naprawdę żyjemy w Matrixie , na innych planetach są inteligentne formy życia, istnieje życie po śmierci , reinkarnacja! Blebleblee itd. …
A może nad Iluminatami stoją jeszcze inni ludzie nad którymi stoją wgl to jeszcze inni ludzie których praktycznie nie powinnam nazywać ludźmi bo pochodzą z innej planety i chcą nas ogłupić a później zniewolić ?!
Każecie mi teraz podać na to jakieś dowody ?! DLA CHCĄCEGO NIC TRUDNEGO. Połączę chociażby to że w „x” roku wybuchł wulkan a liczba „x” to właśnie numer obcych dążących do naszej zagłady i włallllla.
Przekonałam was ?! Tak ? Faaaajnie że jest nas teraz dwójka do użalania się nad tym, że ktoś nami rządzi. Nie?! Trudno, twoja sprawa że nie jesteś świadomy nieszczęścia jakie nad tobą wisi.
Uważam jednak iż nie można wychodzić w życiu z założenia że ------ > brak dowodów na istnienie czegoś jest wystarczającym dowodem by stwierdzić że to nie istnieje !
Proszę bardzo osobiście np. choć nie za bardzo wierzę w to iż iluminaci istnieją, nie podam żadnego FAKTU aby to udowodnić.
Teoretycznie wszystko jest możliwe. Oczywiście są rzeczy mniej i bardziej prawdopodobne typu --- > Jutro raczej nie zaleje nas deszcz meteorytów… Lecz kto wie?!
W sprawie iluminatów ------ > Może nami rządzą, może nie, może nawet nie istnieją lub właśnie o to im chodzi aby zdawało nam się że nic nam nie zagraża i to tylko stek bzdur.
Hmmmm ekstra ludziska. Zakładając jednak że macie racje i jeśli jednak iluminaci istnieją i część z was jest tak przebiegła że ich wykryła... To znaczy że nie są nieomylni i coś im się też wysuwa spod kontroli no nie ?!
Ha! A więc skoro oni mogą sobie przyznawać prawo do tego by ludzie mówili o nich jako o grupie rządzącej światem to czemu my nie możemy stworzyć własnej grupy ? Wy o nich wiecie wiele, a oni o was nic. Stwórzcie własną grupę i nie będzie problemu.
A tak wgl to….
Może nie skupiajmy się na tym czy ktoś odgórnie rządzi światem czy nie bo z tym raczej nic nie zrobimy i nie dojdziemy do żadnego porozumienia tylko skupmy się na tym by czuć się samemu dla siebie wolnym,co?! Bo ja szczerzę mówiąc nie czuję się w żaden sposób zniewolona i pokrzywdzona.
Więc jeśli tak wygląda działalność Iluminatów może dla mnie trwać dalej…..

ocenił(a) film na 6
missjovia

Połowa ludzi tutaj na forum jest głęboko przekonana że istnieją iluminaci i rządzą w dodatku światem. Podają na to liczne absurdalne argumenty i to nie ma nic wspólnego z wiarą.
Oni uważają to za fakt, chociaż nie potrafią w żaden sposób tego udowodnić przy czym każdy kto uważa inaczej jest ignorantem i kretynem.

Ciemny46

To nie jest nawet kwestia wiary. Illuminaci istnieją, czy to się wam podoba czy nie. Dlaczego "Illuminaci" ? Ponieważ sami siebie nazywają oświeconymi, a ludzie non stop to powtarzają. Oficjalnie nie istnieje żadna organizacja nazywająca się Illuminati. Kiedyś można było o takowej mówić. Przecież sami Templariusze to ich przodkowie. Istnieją tajemnicze organizacje takie jak np. Skull & Bones, do której należy cała rodzina Bush'ów i wiele innych. To ich nazywacie illuminatami. Nie od dziś wiadomo, że tajne organizacje oraz rodziny bankierów rządzą naszym światem. WTC to sprawka Amerykańskiego rządu oraz Al-kaidy, która została przez nich stworzona. W końcu sama pomagała im w Syrii a Bin Laden to ich koleżka. Poczytajcie co się stało z żołnierzami, którzy byli na misji zabicia Osamy. Wpiszcie sobie operacja Northwoods i poczytajcie. Nawet nie jesteście sobie w stanie wyobrazić tego, jak ludzi są manipulowani. Niemalże każdy zamach na ludzkie życie (np. bomba w Bostonie, Madrycie itp.), to sprawka organizacji rządowych i CIA. Ludzie są w to brutalnie wplątywani lub poddawani praniu mózgu przez CIA, o czym było już kiedyś głośno. Naszym światem rządzą banki, które mają sprawiać, że każdy kraj coraz to bardziej się zadłuża. Dlaczego ? Ponieważ tak ma być i w przyszłości ma dojść do ogólnoświatowego kryzysu, który dotknie nas wszystkich. Myślicie, że w dobie dzisiejszej technologii nie istnieje nic takiego jak klonowanie ? Mimo tego, że robili to w czasach nazizmu ? Że nie ma lekarstw na wiele chorób, które rocznie zabijają multum osób ? Dlaczego ? Bo wam tego w mediach nie podali ? Myślicie, że wirusy ptasiej grypy itp. to prawda ? A przymusowe szczepienia mają nam pomóc i są to lekarstwa ? Czas zejść na ziemię. Nie piszcie też, że jakieś piosenkarki itp. zostają werbowani do organizacji illuminatów bo to bzdury wyssane z palca. Prawdą jest to, że przemysł muzyczny, telewizyjny naszpikowany jest satanistyczną symboliką. Z tego powodu, że każda większa firma, wytwórnia to własność ludzi, którzy należą do tajnych organizacji i ich pionki takie dostają wymogi. Dlaczego taka symbolika ? Nie wiem, ale faktem jest, że ją używają. Widać ją na każdym kroku w telewizji, teledyskach. Nie trzeba łączyć niczego z wiarą w Boga, aby wiedzieć, że jesteśmy zniewoleni. Coraz to większa inwigilacja, facebooki, chipy wszczepiane w skóre w Hiszpanii dla testów. Myślicie, że do czego się to wszystko sprowadza ? Przymusowe szczepionki i żarcie GMO. Poczytajcie cytaty Rockefeller'ów. Będziecie wiedzieli, że ludzie, którzy pociągają za sznurki, dążą do depopulacji ludności. Światem nie rządzi żaden prezydent. To tylko marionetki. Oglądaliście film Matrix ? Bracia Wachowscy powiedzieli, że ludzie dopiero po wielu latach odkryją znaczenie tego filmu. To, że nie widzimy krat, nie oznacza, że jesteśmy wolnymi ludźmi. Jeśli ktoś wierzy w to, że ten absurdalny świat jest prawdziwy i to nie teatrzyk, to musi być oślepiony. Ja wierzyłem, ale zacząłem szukać prawdy i jestem szczęśliwy z tego, że jestem świadomy. Ludzie są masowo zahipnotyzowani poprzez rutynę i biegną przed siebie, nie zatrzymując się aby pomyśleć. Tak wygląda nasze życie. Są jeszcze miliony tajemnic, których nigdy nie poznamy dopóki nie zaczniemy doszukiwać prawdy. Nie wystarczy oglądać głupie flmiki, które przedstawiają półprawdę. Piramidy, których nie mogli stworzyć ludzie. Pozaziemskie życie, które z pewnością istnieje, nawet z matematycznego punktu widzenia. Warto się zainteresować tymi tematami ;) Pozdrawiam.

neznh

Polecam przede wszystkim zapoznać się z historią. Tą prawdziwą rzecz jasna. Dlaczego prawie wszystkie banki centralne na świecie są kontrolowane przez rodzinę Rothschildów, czemu żadna partia w jakimkolwiek kraju nie dąży do rozwiązania problemu długu publicznego (co jak pokazał Andrew Jackson jest możliwe), czemu każdy zamachowiec w Stanach który przeżył nie został skazany tylko uznany za niepoczytalnego, czemu tak naprawdę wybuchła wojna secesyjna i miejsce miały wojny z anglikami, w jaki sposób Rothschild wiedział że Napoleon przegra walkę czy też kiedy tak naprawdę powstała Unia Europejska... zagaddnień jest wiele.

Ja serdecznie polecam film "wywia z Aaronem Russo" i KSIĄŻKĘ "WOJNA O PIENIĄDZ" HONGBINGA.

ocenił(a) film na 4
MrDetro

Tak tak kiedyś byli Żydzi, teraz illuminaci, niektórzy w ten sposób muszą sobie wyjaśniać świat, tak łatwiej, na skróty.

użytkownik usunięty
MrDetro

Na serio ? Czy tylko żartujesz ?

ocenił(a) film na 4
MrDetro

BARDZO DOBRY KOMENTARZ KOLEGO MrDetro. PO OBEJRZENIU FILMU MAM IDENTYCZNE ODCZUCIA. JEŻELI KTOŚ SIEDZI W OGÓLNYCH TEORIACH SPISKOWYCH TO ILLUMINACI I MASONERIA NIE SĄ MU NIEZNANE. FILM SAM W SOBIE JEST CIEKAWY ALE MOIM ZDANIEM NIE MA NIC, A NIC WSPÓLNEGO Z PRAWDZIWĄ ORGANIZACJĄ ILLUMINATI, KTÓREJ CELEM OD WIEKÓW NIE JEST JUŻ PROPAGOWANIE 'OŚWIECANIA' UMYSŁU PRZEZ KSZTAŁTOWANIE SWOJEGO CHARAKTERU, A KONTROLA ŚWIATA I BUNT PRZECIWKO KOŚCIOŁOWI ORAZ BOGU. POLECAM NA YT FILM PT. 'WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA' OCZYWIŚCIE NIE MÓWIĘ ŻE KAŻDY MA W TO WIERZYC BO TO INTERNET PRZECIEŻ ALE NA PEWNO OTWORZY TROCHĘ OCZY I POZWOLI PRZEMYŚLEĆ PARĘ SPRAW!

MrDetro

Hanks pierwszy illuminata Hollydupu.

MrDetro

@MrDetro i spolka: to właśnie KK zależało na tym, żeby społeczeństwo żyło w niewiedzy jak najdłużej, wiadomo chyba dlaczego. Ponadto właśnie KK słynie z paskudnych czynów i jest przyczyną wielu tragedii ludzkich. O Iluminatach najpierw doczytajcie, potem pogadamy

MrDetro

Tutaj Sie kryjie calkiem Co innego

MrDetro

Powoli już się oczy otwierają…

obscene007

Dzis już wszyscy mamy na to dowody ze Oni jednak istnieją

karols133

Wiara kościoła zanika ponieważ był to plan i tego nieda się ukryc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones