PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330332}

Anioły i demony

Angels & Demons
7,0 235 178
ocen
7,0 10 1 235178
5,5 24
oceny krytyków
Anioły i demony
powrót do forum filmu Anioły i demony

Wypisujemy tu wszystkie błędy, jakie zauważyliśmy w tym filmie. Można z nich zrobić listę (oczywiście nie kłócimy się na przykład na temat istnienia Iluminatów itp.). Zaznaczam, że nie czytałem książki więc prawdopodobne jest, że filmowcy po prostu przenieśli na ekran błędy Dana Browna. Zaczynamy:
1. Gdzieś od XV wieku Kamerlingiem może być tylko i wyłącznie kardynał - ten w "Aniołach i Demonach" kardynałem nie był.

ocenił(a) film na 8
ZelaznyCzlowiek

Nie widzę sensu kontynuowania tego tematu. Na stronie z filmem, w zakładce ciekawostki masz wszystkie najważniejsze błędy.

ocenił(a) film na 7
SignoreMichavelli

Masz rację, nie przeglądałem "Ciekawostek" i z rozpędu założyłem ten temat. Sorki.

ocenił(a) film na 7
ZelaznyCzlowiek

Jeśli zamiast błędu mogę napisać, co mnie zirytowało, to wyrwanie kartki w bibliotece, poza tym tylko raz Tom miał rękawiczki na rękach przy otwieraniu książki, ona w ogóle nie miała, ani ten gość, który był z nim drugi raz. Podejrzewam, że nikomu nie pozwolono by dotykać tak cennych dzieł w ten sposób, bo doprowadza to do zniszczenia. Sam film ciekawie zrobiony, ale " Kod...." bardziej mi się podobał.

kinga709

Ponadto, niezauważone wyrwanie kartki z bezcennego dzieła w najbardziej strzeżonym archiwum świata?

ocenił(a) film na 7
jporuba

tajemne przejście,którego nikt nie widział,prócz głównego bohatera,na dodatek oświetlone lampami

pawel997402

Przeżycie bliskiego wybuchu antymaterii, spadając na spadochronie.

PS. To pilot helikoptera powinien być męczennikiem.

ocenił(a) film na 7
jporuba

pęknięcie i rozbicie w drobny mak pancernej szyby po uderzeniu w nią metalową szafą i kilku strzałach-rozbicie nastąpiło po kilkunastu sekundach

ocenił(a) film na 9
jporuba

co więcej ta babka "naukowiec" powiedziała, że wybuch takiej ilości antymaterii zniszczył by cały Watykan i okolice a okazuje się, a ostatecznie wystarczyło wznieść helikopter na 5 minut przed wybuchem by ocalić wszystkich. oprócz tego taka ilość antymaterii teoretycznie miała by siłę wybuchu atomowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones