PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330332}

Anioły i demony

Angels & Demons
7,0 235 151
ocen
7,0 10 1 235151
5,5 24
oceny krytyków
Anioły i demony
powrót do forum filmu Anioły i demony

Informacje te krążyły już od jakiegoś czasu, można stwierdzić, że jej angaż jest pewny.
Nie będę ukrywał, że to jedna z moich ulubionych aktorek, swoje umiejętności udowodniła już w tylu filmach, więc nie ma sensu jej tu wychwalać... Ta rola będzie kolejnym wyzwaniem.
Jeśli chodzi o retorykę, emocję nie mam wątpliwości, że będzie bardzo dobra. Tylko jak z rodowitej Angielki, zrobić rodowitą Włoszkę?
Miejmy nadzieję, że się uda.

ocenił(a) film na 2
era

I jedną z moich ulubionych aktorek jest Watts. Jest bardzo dobra, i tym bardziej mnie dziwi ze postanowiła zagrac w takim filmie . mam nadzieję ze chodziło tylko o kase:)

FisherN

Hę powiem tak Naomi jest dobra aktorka ale no jakby na to nie patrzyc to daleko jej do włoszki ... :(

ocenił(a) film na 9
Starzyk

popieram, Włoska to ona zbytnio nie będzie, nawet jak ją przefarbuję. powiem więcej angielskość bije z niej na kilometr :P ale taki jest szołbiznes
Ale też nie oto chodzi, aby znaleźć jakąś seksbombę typu Monica Bellucci jak ktoś w temacie poniżej pisał, boz opisu w książce aż taka lal to z niej nie była ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones