PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330332}

Anioły i demony

Angels & Demons
7,0 235 154
oceny
7,0 10 1 235154
5,5 24
oceny krytyków
Anioły i demony
powrót do forum filmu Anioły i demony

..i to maksymalna. "Kod.." to świetna książka, film - wielka lipa. Tu będzie jeszcze gorzej, gdyż Anioły są o wieeele lepsze więc logicznie rozumując film będzie o wieeele gorszy (+ trudno będzie przedstawić niektóre sceny biorąc pod uwagę zakaz filmowania w Watykanie, chyba, że odtworzą kaplicę Sykstyńską komputerowo, lol ;]]). Poza tym Hanks jako Langdon to jedna wielka masakra. ;] liczę tylko, że Ewan McGregor uratuje film. No i aktorka grająca Vittorię według mnie pasuje, właśnie tak ją sobie wyobrażałam. ;)

Everrrgreen

Ja sobie wyobrażałam, że Vittoria jest ładniejsza (od aktorki, która ją zagra). McGregor jakoś mi nie pasuje, faktycznie dużo lepszy byłby Joaquin Phoenix, no ale ok.
Osobiście obawiam się, że nie da się dobrze oddać klimatu i wydarzeń przedstawionych w książce. Książka jest według mnie świetna. A film? Z pewnością nie jej dorówna. Wiele osób obejrzy film i stwierdzi "słabe", a książkę naprawdę warto przeczytać. No cóż, i tak zostało tylko poczekać i się samemu przekonać.

Morsio

W pełni się z Tobą zgadzam... Vittorię powinna zagrać inna aktorka :/. Ta niezbyt pasuje :/.

A książka nawet fajna, choć momentami jest mocno naciągana ;P hehe. Właśnie kończę czytać. o 4 powinienem skończyć :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones