PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756360}

Annabelle: Narodziny zła

Annabelle: Creation
6,2 66 369
ocen
6,2 10 1 66369
6,0 6
ocen krytyków
Annabelle: Narodziny zła
powrót do forum filmu Annabelle: Narodziny zła

Byłam wczoraj w kinie na Annabelle. Narodziny zła. i wiadomo jak to w kinie (Cinema City) mnóstwo reklam. Zaintrygował mnie zwiastun horroru, ale za nic nie mogę przypomnieć sobie tytułu tego filmu. Przegrzebałam wszystko i niestety tym razem wujek Google nie pomógł.

Film opowiada historię rodziny, której syn ma problemy z zaśnięciem. Nie może zamknąć oczu bo ogarnia go coś na kształt paraliżu sennego. Ale po dłuższym czasie okazuje się, że nie jest to wcale paraliż senny, bo doświadczają go wszyscy mieszkańcy domu. Poza tym podczas tego "zjawiska" robią różne, dziwne rzeczy (są świadomi, ale kompletnie nie mają kontroli nad własnym ciałem, np laska wkłada własną rękę do blendera).

Także to by była z grubsza fabuła, ale nie mogę nigdzie tego znaleźć, coś mi świta że tytuł filmu zaczyna się na "S", ale nie wiem. Mam nadzieję, że może ktoś z Was kojarzy ten zwiastun i będzie wiedział co to za film.

niemand8

Slumber
http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt4865022/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones