PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827355}

Annabelle wraca do domu

Annabelle Comes Home
5,5 30 743
oceny
5,5 10 1 30743
4,2 6
ocen krytyków
Annabelle wraca do domu
powrót do forum filmu Annabelle wraca do domu

Najstraszniejszy, ale...

ocenił(a) film na 10

Według mnie film jest najstraszniejszy ze wszystkich trzech części Annabelle. Sporo przerażających scen, ale film jako tako nie wnosi nic do fabuły. Wszystko o Annabelle zostało już powiedziane w poprzednich filmach. Wydaje mi się, że ta część powstała po to aby przybliżyć widzom pokój z nawiedzonymi rzeczami (telewizor, suknia ślubna, itd.) i nakręcić potem o nich filmy.

ocenił(a) film na 3
KMC

O ile mam zupełnie inne odczucia względem samego filmu, o tyle Twój pomysł o tym DLACZEGO w ogóle powstał mnie przekonuje; też szukam tu jakiegoś punktu zaczepienia do dalszych filmów z Warrenami, a temat Annabelle wydaje się już całkiem wyczerpany. Co prawda nie przedstawiono jeszcze tego, w jaki sposób w ogóle lalka trafiła w ręce małżeństwa (historia o pielęgniarkach to tak naprawdę scenariusz na oddzielny film, tylko że... z góry wiadomo jak się skończy - wszyscy przeżyją, a Warrenowie zabiorą lalkę do siebie, co było przedstawione w początkowych scenach tego filmu - dlatego uważam, że twórcy już do tego wątku nie wrócą i zamiast tego celowo przeszli dalej, gdy lalka jest już w domu Warrenów).
Masz rację, w pokoju było tyle mrocznych przedmiotów, że byłby to niezły początek nowej serii. Ewentualnie myślałam jeszcze o córce Warrenów, która odziedziczyła zdolności po matce (może kiedyś będzie także coś o niej?).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones