PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827355}

Annabelle wraca do domu

Annabelle Comes Home
5,5 30 660
ocen
5,5 10 1 30660
4,2 6
ocen krytyków
Annabelle wraca do domu
powrót do forum filmu Annabelle wraca do domu

Do bólu schematyczny i przewidywalny,
Na końcu jak zawsze gasną światła, do gry wkraczają latarki które mają upośledzoną baterię i gasną po 5 minutach.
Coś tam poskrzypi, jakieś drzwi... co chwilę jakaś moneta spadnie na ziemię, albo duch zacznie gadać, w tle, jakieś bzdety, co niby ma robić jakieś napięcie......

Sam finał to który miał wielki potencjał - wszystkie duchy i przeklęte obiekty w jednym pomieszczeniu z Annabelle.......
to tak na prawdę gówno.......
Nic się nie dzieje..... Lalka zostaje zamknięta i tyle...... zero konsekwencji.....

ocenił(a) film na 10
andrzejduda2222

Obejrzyj sobie piraniokonda lub rekinado to może zmienisz ocenę na przynajmniej 2..

ocenił(a) film na 3
Bartek38

Ile trzeba mieć lat żeby ocenić taki gniot na 10? :)

ocenił(a) film na 6
Bartek38

Masz coś do Piraniokondy?

ocenił(a) film na 1
andrzejduda2222

W życiu tak nie żałowałam pieniędzy wydanych w kinie. Oglądanie jak farba na ścianie wysycha byłoby bardziej emocjonujące. 1/10 to i tak komplement.

niemamnaksiazki

Też nie mogę przeżyć pieniędzy wydanych na kino...
Do tego po głowie chodziło mi żeby w ogóle z tego kina wyjść.

ocenił(a) film na 4
Zuza88

W 100% zgadzam się z Tobą

niemamnaksiazki

Właśnie dlatego zawsze wiem że takie filmy to g.. O :-P

ocenił(a) film na 4
niemamnaksiazki

Tu się z Tobą zgadzam ! Gniot i tyle.. nawet wilkołaka można zabić gitarą..

ocenił(a) film na 5
andrzejduda2222

Zgodzę się z tobą, skoro już decydują się w horrorach na typowe zagrywki coś nagle krzyknie, mignie przed oczami i znika to niech się tego trzymają konsekwentnie przez cały film a tu wiele scen po prostu zmarnowano. Aż się prosiło w niektórych scenach, żeby coś się nagle poruszyło a zostało tylko pokazane przez kilkanaście sekund więc to po prostu zmarnowano. Finał również mnie rozczarował mógł chociaż ktoś zginąć bo o to chyba chodziło duchom lub się mylę i chciały tylko narobić niezłego stracha bohaterom :D

ocenił(a) film na 3
oscysk03_filmweb

Tak, ja też bardzo żałuję że wydałem kasę na taki shit. Przecież ten film nie potrafił wystraszyć nawet nastolatków siedzących przede mną. Ja jako doświadczony fan horroru wymagam dużo więcej niż 16 letni młokos. Pierwsza część Annabelle była dobra, druga średnia a ta jest słaba. Nikt nie ginie, film w ogóle nie ma klimatu , jest nudny i przegadany. Nie ma tu ani jednej dobrej sceny! Już chyba nikt nie potrafi kręcić dobrych horrorów tak jak w złotych latach 80.

ocenił(a) film na 5
oscysk03_filmweb

[SPOILER]

Ja jestem w stanie wszytko zaakceptować, ale wilkołak? Duchy to duchy, w zależności od wyznania jedni w nie wierzą, inni nie, więc są realnym elementem wielu kultur i religii. Dodanie postaci rodem z fantasy moim zdaniem zepsuło całą powagę filmu. Po tym jak zobaczyłam wilkołaka czekałam już tylko na smoki i jednorożce ;)

ocenił(a) film na 3
andrzejduda2222

Serio... dawno się tak w kinie nie wynudzilam jak na tym filmie... ale chyba nie tylko ja. Sala pełna i 20 minut przed końcem jakies 15 osob wyszlo.. a chlopak obok mnie zwyczajne zasnąl.

oliiikk

Jakoś Ci nie wierzę, byłam na seansie który skończył się dokładnie 4 h i 44 minuty temu. Nikt nie wyszedł, ani nie zasnął.

ocenił(a) film na 3
monikamarko2000

Ty nie musisz mi wierzyc ;)
Ja wiem jak bylo i jak oceniam ten film wedlug mojego gust :)

oliiikk

Okej. Też jestem fanką horrorów i filmów różnego temu. Ten akurat faktycznie był przeciętnym schematycznym i przewidywalnym horrorem z typowymi dla tego typu dzieł efektami i zagrywkami.

monikamarko2000

..różnego typu.. literówka

ocenił(a) film na 3
andrzejduda2222

Zgadzam się w 101%, film o nastolatkach , dla nastolatków z kiepską grą aktorską... z ta "zapchaj dziura z kurą " po prostu genialna

ocenił(a) film na 3
anielka0000

Gdybym wydał kasę na seans nieźle bym się wkoorwił, nie spodziewałem się takiej cienizny przecież pierwszą godzine filmu można sobie odpuścić bo praktycznie nic tam się nie dzieje.No i to "słitaśne" zakończenie, o rety w jakim kierunku zmierza gatunek horror?

anielka0000

kto ci małą powiedzial ze o nastolatkach te 2 slodziaki i ten Bob maja z 20 tylko ta mloda 11

ocenił(a) film na 6
andrzejduda2222

serio 1? Gościu, nie znasz się kompletnie

ocenił(a) film na 1
arieljarosz

To było max na ocenę 3. Jako że poprzednie części uniewersum Obecności trzymały w miarę poziom, to teraz tym bardziej można czuć się zawiedzionym po takim gniocie. Nie widziałem nic dobrego w tym filmie

BunnB

max na 3 to jest twoja morda

arieljarosz

pierwszy raz sie z tb zgadzam :D

ocenił(a) film na 6
andrzejduda2222

Nie bardziej schematyczny niż twój system przyznawania ocen.

andrzejduda2222

aahahahha sam jestes gowno frajerze gowno sie znasz schematyczna to masz morde jak sie nie znasz i nie umiesz oceniac to morda w kubel gowniarzu

ocenił(a) film na 6
andrzejduda2222

Obejrzyj sobie najpierw ten hit,to później zmienisz zdanie, https://www.filmweb.pl/film/Noc+po%C5%BCera+%C5%9Bwiat-2017-780740

ocenił(a) film na 5
andrzejduda2222

Dokładnie, zero kilmatu z poprzednich części. Może gdybym rozpatrywał ten film jako osobny, to byłoby lepiej, ale jako kontynuacja serii to jest słabo bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones