PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827355}

Annabelle wraca do domu

Annabelle Comes Home
5,5 30 660
ocen
5,5 10 1 30660
4,2 6
ocen krytyków
Annabelle wraca do domu
powrót do forum filmu Annabelle wraca do domu

Może uratują akurat wątek Annabelle, bo wcześniejsze części to straszny gniot w porównaniu do Obecności. Daję kredyt zaufania :)

fisstech

O ile Annabelle 1 ujdzie to już 2 pachnie stolcem.
Oby nie zrobili kolejnego bubla.

ocenił(a) film na 6
Lisowczyk

a ja wręcz przeciwnie, Anabelle narodziny zła uważam za lepsza część :) ale z Obecność 1 i 2 nawet nie porównuje :)

sarah496

Widzę, że też jesteś fanką horroru.
Masz jakieś ulubione?

ocenił(a) film na 6
Lisowczyk

Hmm koszmar z ulicy wiazow, obecność obie części-wiadomo

ocenił(a) film na 6
sarah496

Seria krzyk choć to bardziej thriller

sarah496

Dokładnie, też byłem pozytywnie zaskoczony. Scena pod schodami ostro mnie wykręciła ;)

fisstech

Dla mnie w ogóle dziwne jest łączenie dwóch filmów - no ok praktycznie ta sama tematyka którą ubóstwiam w horrorach - demony,duchy ,egzorcyzmy itp.
Ale jest sens tworzyć z dwóch filmów jeden - z Obecności zabrać małżeństwo i dokleić do Annabell? Nie można było stworzyć podobnej zgranej pary?
To tylko moja opinia co nie znaczy ,że nie obejrze filmu.
Zawsze mogę się mylić.... :)

ANIelA_

Cała sprawa Annabelle była prowadzona przez tą parę w rzeczywistości. Ja się raczej dziwię dlaczego nie pojawili się w filmie od razu zamiast dawać jakichś nieznanych, cienkich aktorów. Zresztą lalka się przewija w tych Obecnościach, więc po prostu rozciągnęli jej wątek.

fisstech

Tak jak pisałam , zawsze mogę mylić .
Dziękuje za odpowiedz

ANIelA_

W ogóle to ta seria ("Annabelle" i "Obecność", bez "Zakonnicy") jest oparta na książce "Demonolodzy. Ed i Lorraine Warren" Geralda Brittle. Polecam poczytać, nie spałem przez to dwa tygodnie ;)

ocenił(a) film na 5
fisstech

Kurde muszę przeczytać tę Demonologie... Dwa tygodnie miałam te książkę na chacie i się bałam za nią wziąć...

fisstech

Też mam nadzieję, choć to debiut reżyserski. Wcześniej gość miał na koncie scenariusze. Niestety, średnio udane :/
No ale trzymam kciuki.

ocenił(a) film na 3
fisstech

No cóż...nie uratowali .

ocenił(a) film na 4
mon_star

Zgadzam sie... Choć początek zapowiadał sie obiecująco

fisstech

I co uratowali czy nie ?:)

ocenił(a) film na 4
megan94

Nie bo prawie tam nie grali a jakieś nastolatki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones