PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700711}
5,7 85 408
ocen
5,7 10 1 85408
4,0 5
ocen krytyków
Annabelle
powrót do forum filmu Annabelle

Przewidywalny

ocenił(a) film na 3

efekty specjalne,wszystkiego dużo, oprócz Annabelle. Obejrzałam z czystej ciekawości ze wzgledu na Obecność. Strata czasu....

ocenił(a) film na 7
WaterBlue

Dużo efektów specjalnych? Jak na horror było ich tutaj wyjątkowo mało. Annabelle też było wystarczająco dużo, ciągle pojawiała się w innych miejscach a choćby tych sytuacji było co najmniej 6.

ocenił(a) film na 3
WaterBlue

Przewidywalny? Spojlery, dla tych, którzy nie widzieli!
Więc przewidziałaś/łeś, że czarna kobiecina poświęci swoje życie dla ratowania duszy cudzego dziecka (ja na początku myślałam, że babka jest jak lokatorzy z kamienicy w Dziecku Rosemary)? Że demonowi nie chodziło w ogóle o dziecko tak naprawdę, bo ono nie mogło oddać swojej duszy samo? Ani fabuła nie była przewidywalna (a wierz mi, oglądam bardzo wiele horrorów - samego dzisiejszego dnia trzy), zabiegi wykorzystane do wzbudzenia uczucia niepokoju czy strachu też nie były przewidywalne (scena w piwnicy? Bardzo dobra). Ogólnie film nie jest jakiś zniewalający, ale żeby nazwać go przewidywalnym? Absolutnie się nie zgodzę.

ocenił(a) film na 6
Hydeist

Akurat postać murzynki była bardzo słaba, ponoć "starsza kobieta" nie mająca wnuków i wyglądająca na max 50lat. Dodatkowo strasznie niewiarygodnie i przewidywalne poświęcenie się w imię czego? Potępienia swojej duszy?

Generalnie film niezły, jednak nie wyszło im przez takie jak wyżej drobne niedociągnięcia których w dziwny sposób nie sposób wyeliminować z amerykańskich horrorów. 6/10

WaterBlue

Może nie, że przewidywalny, ale na pewno poziomem nie dorównuje "Obecności".

Purslane

Moim zdaniem "Obecność" to jeden z bardziej przewidywalnych i wtórnych horrorów ostatnich lat."Annabelle" nie straszy,ale fabuła jest całkiem niezła.

ocenił(a) film na 6
domi147

Annabelle poza scena w piwnicy to zaden horror, gra aktorska niski poziom, fabula przewidywalna, film malo interesujacy , jestem zawiedziony .

maki_4

Niestety,kiepska gra aktorka to mankament współczesnych horrorów.Ja byłam zawiedziona :Obecnością" więc nie miałam wielkich oczekiwań co do II części. Fabuła mniej przewidywalna niż w 1.SPOILER Sądziłam,że zginie jeden z członków rodziny ,a nie ta kobieta.Wręcz posądzałam ją o złe zamiary :) Najgorzej ,że w ogóle nie straszył. Z filmów o lalkach zdecydowanie wolę "Dead Silence".

ocenił(a) film na 3
WaterBlue

Jedyne co w tym było straszne to sam wygląd Annabelle skoro już sugerują się prawdziwą historią tej lalki chociaż wykorzystali by do filmu lalkę z serii tej co Annabelle czyli,, Raggedy Ann,,. Ale cóż myśleli ,że zastępując szmacianą lalkę porcelanowym potworem przestraszą widza .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones