PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=935}
7,7 63 686
ocen
7,7 10 1 63686
8,6 40
ocen krytyków
Annie Hall
powrót do forum filmu Annie Hall

Pierwsza połowa filmu - nieustający zdrowy śmiech, druga - trochę bardziej refleksyjna; emocje trochę nierówno rozłożone, ale ok, już się nie czepiam, bo też nie ma do czego: film jest po prostu świetny. Błyskotliwe dialogi, dobrze opowiedziana historia i, przede wszystkim, przecudowna D. Keaton, która mnie totalnie zachwyciła. Powrócę do tego filmu jeszcze nie raz. Absolunie polecam.

jalapeno

Zgadzam się z autorem wątku :) Szczególnie duet Allen i Keaton był rewelacyjny..

ocenił(a) film na 10
majastar

Zgadzam się najlepsze filmy Allena to "Annie hall"
i "Manhattan"
A widziałem ok 20 jego filmów

ocenił(a) film na 10
Kojak555

widziałem wszystkie filmy woody'ego i szczerze to trochę trudno mi jest się z wami zgodzić, bo bardzo ciężko mimo wszystko porównać annie hall do 'bierz kasę i w nogi' albo 'zeliga' a tym bardziej 'września' i 'wnętrz'. polecam te wszystkie filmy oczywiście i dopiero kiedy się je zobaczy spostrzeże się całą trudność wyboru.

you_are_sick

a ja myślę, że najlepszy

ocenił(a) film na 9
jalapeno

Och zgadzam się, film przezabawny, wspaniały klimat, świetne dialogi, sporo trafnych i mądrych rzeczy na temat związków, a co do D. Keaton dodam tylko ze zachwyciły mnie również jej piosenki. Film jak najbardziej goodny polecenia.

P.S Gdzie moge znaleźć soundtrack?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones