PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=935}
7,7 63 704
oceny
7,7 10 1 63704
8,6 40
ocen krytyków
Annie Hall
powrót do forum filmu Annie Hall

premiera

ocenił(a) film na 9

premiera u nas prawie 30 lat później? ...

ocenił(a) film na 9
Moonia91

przepraszam, ponad 30 lat...
za krotki za krotki

ocenił(a) film na 10
Moonia91

tak, archeolodzy dokopali sie do niego

ocenił(a) film na 10
the_natka

tak samo jak do '400 batów' trochę wcześniej (chociaż też w sumie niedawno; w niektórych kinach pewnie jeszcze się obejrzy) i szczerze powiedziawszy chwała im za to, bo oba te filmy biją na głowę większość świeżo wychodzących

ocenił(a) film na 9
you_are_sick

lepiej późno niż później :D

...............................

Moonia91

Ale czy tego nie było już w telewizji?

ocenił(a) film na 9
Moniia

ten film był nawet w kinach na początku lat dziewięćdziesiątych, wstyd filmwebie, wstyd za niedouczenie

użytkownik usunięty
zulombo

wstydzić się powinni wszyscy łącznie z papieżem :)

ocenił(a) film na 8
Moonia91

Pff... przecież ten film był w kinach, tylko po prostu nastąpiła podobna sytuacja jak w "Pulp Fiction", czyli znowu puszczają w kinach aby zarobić moeny money na kultowych dziełach.

ocenił(a) film na 10
mleko_w_proszku

Jakby im tak o te "money money" chodziło, toby puścili np. "Terminatora 2". Nie sądzisz chyba, że na Allenie (nawet tym najlepszym) zarobia dużo w Polsce?

użytkownik usunięty
Sqrchybyk

Trochę zarobią. :)

ocenił(a) film na 10

jakby tylko o kasę chodziło to myślę, że nie wyświetlali by tego filmu tylko w kinach studyjnych. Tu chodzi o coś więcej.
Aha: i przestańcie robić za każdym razem wielką sensację, że film puszczany "Dopiero w kinach! <olaboga>"

ocenił(a) film na 10

No tak, koszt wydruku ulotek pewno się zwróci...

użytkownik usunięty
Sqrchybyk

Podejrzewam, że Terminator 2, o którym wspominasz by nawet i na to nie zarobił, bo zbyt dobrze wszystkim znany, wielokrotnie oglądany i oklepany. :P

Wprowadzanie do kina "Annie Hall" to przedsięwzięcie, któremu należy tylko przyklasnąć z zadowoleniem. Nie jest to jakieś kino superambitne w stylu "Teorematu" Passoliniego albo innego Paradżanowa i swój potencjał komercyjny (jak sądzę nawet spory) posiada.

Jednym słowem - myślę, że zwróci z nawiązką.

ocenił(a) film na 10

wy tutaj gadu gadu o "sukcesie kasowy", "dobrym pomyśle" itp. a film jest grany w zaledwie dwóch kinach w Polsce...

musical_box

Co Ty gadasz?

ocenił(a) film na 10
Moniia

Moniia, wejdź sobie w "repertuar" na stronie głównej Annie Hall

użytkownik usunięty
musical_box

To straszne...

ocenił(a) film na 10

Będzie jak z poprzednimi filmami z tego "cyklu", tzn. tydzień w każdym mieście. Do Krakowa powinien dojść za dwa tygodnie.

ocenił(a) film na 10

Ale jaki procent fanów Terminatora 2 miał okazję zobaczyć go w kinie? Chyba niewielki i z każdym rokiem coraz mniejszy. A to przecie wybuchowy film akcji - nikogo nie trzeba przekonywać, że to sie lepiej na wielkim ekranie ogląda.

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

a ktoś może coś wie czy do Torunia też zawita ten film?

zulombo

O kurczaki! NIemożliwe, to ja już w ogóle nie mam szans na obejrzenie go.

użytkownik usunięty
Sqrchybyk

"Lepiej w kinie" - to chyba dotyczy każdego rodzaju filmów, a nie tylko wybuchowych akcji. ;) Polecam np. coś Antonioniego na wielkim ekranie - przeżycia niezapomniane.

"Manhattan" Allena ze wzgledu na rewelacyjne zdjęcia świetnie się nadaje do kina, "Annie Hall" może nie aż tak, ale też (ten klimacik NY).

ocenił(a) film na 10

Ja wiem że każdego, ale przeciętny polski popcornożerca ni cholery tego nie wie...

użytkownik usunięty
Sqrchybyk

Niech mu popcorn w gardle stanie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones