PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763618}

Anon

5,9 21 240
ocen
5,9 10 1 21240
5,0 3
oceny krytyków
Anon
powrót do forum filmu Anon

Największym atutem tego filmu jest bardzo dobry futurystyczny klimat,ja bardzo lubię takie kino.Film można nazwać takim z jednej strony "leniwym",ale z drugiej strony wręcz hipnotyzującym,który wciąga widza,duża w tym zasługa dobrych takich "szaro-stalowo-czarnych" zdjęć i ścieżki dżwiękowej,które idealnie współtworzą nastrój klimat filmu.Na plus również Owen jako zimny glina o kamiennej twarzy i uwodzicielska Amanda(super jej w czarnych włosach).Mały minus to trochę za dużo tych techniczno-informatycznych zawiłości,mnie jako humaniście momentami to już przeszkadzało.Podsumowując film na pewno warty zobaczenia.

ocenił(a) film na 10
kleju30

Co to jest naciagna siodemka?

ocenił(a) film na 7
BenMaciag

Siódemka - czyli na filmweb oznacza to film dobry.W mojej nomenklaturze "mocna siódemka" - czyli filmowi bliżej do bardzo dobrego i "naciągana siódemka" - czyli bliżej mu do filmu niezłego.Jak widzisz siódemka siódemce nie równa,mam nadzieję że pomogłem.

ocenił(a) film na 6
kleju30

Leniwy i hipnotyzujący... Dlatego obejrzę. To jest to.

ocenił(a) film na 3
gosiek0904

Raczej dłużący się i przynudzający. Chociaż przyznaję, ta wizualizacja sieci (wireframe) była ładniutka - szkoda tylko że kompletnie nic poza wyglądem nie wnosiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones