PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763618}

Anon

5,9 21 238
ocen
5,9 10 1 21238
5,0 3
oceny krytyków
Anon
powrót do forum filmu Anon

Surowy, z ciekawą fabułą. Polecam wszelkiego rodzaju fanom post-apo i sci-fi. Ciekawe spojrzenie na przyszłość, która może się wydarzyć.

ocenił(a) film na 7
dudalukasz1

Też mi się podobał. Bardzo fajny klimat ma ten film. Smutne, że ludzie którzy nie lubią SF oceniają takie filmy...

dudalukasz1

Nigdy nie byłam fanką tego typu produkcji, wręcz przeciwnie - nie znosiłam ich. Dopisek film oryginalny Netflix odstraszał mnie skutevznie dość długo. I to był duuuży błąd. Zakochałam się po pierwszym seansie. Klimatyczny, depresyjny, głęboki. Duet Oven i Seyfried jest jednym z najlepszych jakie widziałam. Niska ocena oddaje jedynie poziom intelektualno- emocjonalny oceniających.

ocenił(a) film na 3
domisiayo

Ocenianie zdolności intelektualnych i emocjonalnych innych na podstawie oceny filmu też oddaje ten poziom.

ocenił(a) film na 3
dudalukasz1

Tylko że tam nic a nic nie było z post-apo? Już prędzej z totalitaryzmu. Sci-fi też za wiele nie było, nawet nie próbowano wyjaśnić dlaczego każdy ma wbudowaną kamerkę internetową i jak by to miało działać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones