PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=755620}

6,8 10 1 93744
6,3 26
ocen krytyków
Ant Man i Osa
Wśród filmowych cegiełek, z których zbudowano dotąd uniwersum Marvela, trudno chyba o dwie bardziej... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Kto by pomyślał, że od premiery "Wojny bez granic" minęły już ponad trzy miesiące! Dopiero co opamiętaliśmy się po walce z Thanosem, a w kinach pojawia się kolejny film z uniwersum Marvela - "Ant-Man i Osa". więcej
„Ant-Man i Osa” jest encyklopedycznym przykładem filmu, który na żadnej płaszczyźnie ani w żadnym momencie nie próbuje nawet aspirować do rangi kina ambitnego i nie stara się kodować przekazów głębszych. Skupiając się w sposób bezpretensjonalny na wypełnieniu swojego przeznaczenia dostarcza widowni o sporej rozpiętości wiekowej efektowne, zabawne i niezobowiązujące show.  więcej
Kinowe uniwersum Marvela rozrosło się już do tego stopnia, że możemy w nim zaobserwować filmy wszelakich gatunków - od thrillera szpiegowskiego, jakim jest "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", poprzez kino drogi ("Iron Man 3"), kończąc na barwnej space operze, czyli "Strażnikach galaktyki". "Ant-Man" z 2015 roku wpisuje się w ten świat jako heist movie. Właśnie powstała jego kontynuacja, która w zamyśle miała być czymś podobnym, ale na większą skalę, oraz dokładnie wyeksponować wymiar kwantowy, który rzekomo ma być kluczowy dla fabuły filmu "Avengers: Koniec gry". więcej