PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140245}
6,9 7 750
ocen
6,9 10 1 7750
5,8 5
ocen krytyków
Anthony Zimmer
powrót do forum filmu Anthony Zimmer

Przede wszystkim bardzo dziwią mnie komentarze na temat przewidywalności zakończenia!! Cieszę się, że najpierw obejrzałam film, a później zajrzałam na forum, bo całkowicie zniszczyłabym sobie radość z oglądania!!:) Akcja jest wartka, film jest bardzo dynamiczny i doprawdy żałuję, że trwał tak krótko!! Oczywiście nie jest to taki suspens jak np. w Szóstym zmyśle:), ale przecież chyba nikt się tego nie spodziewał??!!!:)
Po drugie zachwyciła mnie gra aktorska Sophie:). Jej scena uwodzenia w pociągu to majstersztyk, każda kobieta może tylko starać się to naśladować:) !!

ocenił(a) film na 9
nan_s

Kobieto, zachecilas mnie do ogladania. Merci!

ocenił(a) film na 7
jezzezel

mnie też!

ocenił(a) film na 8
nan_s

Film bardzo dobry, wahałam się nad obejrzeniem go, ale w końcu obejrzałam i nie żałuję! Film cały czas trzyma w napięciu i te zaskakujące zakończenie - bomba! Scena uwodzenia w pociągu - faktycznie majstersztyk :)

magdad32

Hmm czy trzyma w napięciu ? Mnie bynajmniej nie ! Ale ogólnie Film niezły mino tego,że bardzo przewidywalny(już od poczatku można się domyślić co i jak) ale warty obejrzenia, zwłaszcza,że teraz wychodzi remake i jakoś nie wyobrażam sobie aby Jolie mogła by lepiej zagrać od Sophie Marceau, która bez wątpienia w Filmie pokazała klasę a tej właśnie Jolie brak... hmm

ocenił(a) film na 7
natalee007

Całkiem przyjemny film, ale, znając zarys fabuły, jeszcze przed naciśnięciem "play" domyśliłem się ostatniego zwrotu akcji. Mimo wszystko oceniam na dobry, zwłaszcza za genialną kreację Sophie :)

ocenił(a) film na 6
nan_s

najpierw obejrzałam turyste, potem zimmera i jednak składniam się ku temu pierwszemu.. więcej akcji, więcej rozmachu.. i Jolie lepiej uwodziła ; DD

moniak92

Mam to samo ;) Obejrzałam dziś w kinie Turystę, a tu Ci taka niespodzianka Anthony Zimmer w tv. Oczywiście obejrzałam, ale dla mnie oryginał już nudny, mniej akcji i mniej tego czegoś, co by sprawiło, że by był interesujący. A Depp i Jolie świetnie zagrali w Turyście, nie wyobrażam sobie filmu bez nich. Jestem na tak, ale tylko wyłącznie przy Turyście.

ocenił(a) film na 9
nan_s

I obejrzalam w koncu!
Wiedzialam, ze sie nie zawiode. Super film, ciekawy, wciagajacy, gra aktorska naprawde warta uwagi ( a scena w pociagu- az nie moglam uwierzyc), no i koncowka rzeczywiscie zaskakuje :)
Nie ma seksu ani bezsensownych strzelanin+poscigow.
Wiece takich filmow!

ocenił(a) film na 7
nan_s

Wszystkie wpisy zgodne z prawdą. Dobry film. Poleam

ocenił(a) film na 6
andpol

Może być aczkolwiek trochę nudzi.

ocenił(a) film na 10
nan_s

mega film !

ocenił(a) film na 8
nan_s

Popieram całkowicie :) film urzekającyi w pewien sposób "delikatny" - bez przesadnych strzelanin i pościgów.
Zakończenie tym bardziej urzekające i zaskakujące :)
i nie sądzę, żeby Angelina zagrała to lepiej, Sophie jest bardziej subtelna i delikatna.
Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones