PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140245}
6,9 7 752
oceny
6,9 10 1 7752
5,8 5
ocen krytyków
Anthony Zimmer
powrót do forum filmu Anthony Zimmer

Chociaż na Lazurowym Wybrzeżu mnie nie było!!

ocenił(a) film na 8
dzonydep

"Turysta" to smętne popłuczyny, znowu hamerykańskie goowno bazujące na cudzym scenariuszu. Na dodatek z najbardziej przereklamowaną "gwiazdą" pt. A.Jolie.

ocenił(a) film na 10
Ewako

95% zgody! Pieknie pokazują w Turyście Wenecję-jedyna zaleta,a co do Andżeliki zamiast gwiazde brać w ".." to ja bym napisał ze jest "aktorką",wszędzie gra tak samo karierę zawdziecza ojcu pełno takich Gwiazd.Popatrzmy na Zosię Marceu zarówno ładniejsza od Żuli to jeszcze daje z siebie wszystko,a nie pokazuje duże oczy z wiecznie takim samym lisim spojrzeniem!!!

użytkownik usunięty
dzonydep

"Turysta" bardzo kiepski, naciągany taka sensacyjka na luzie i z przymrużeniem ka. Krótko - gniot, zaś "Anthony Zimmer" bardzo dobry, 8/10

ocenił(a) film na 8

To racja, amerykańska produkcja jest jak zwykle pełna "wigoru" - strzelanin, pościgów i akcji, natomiast A.Zimmer wymiata klimatem , spokojnym podejściem, który buduje napięcie aż do kulminacyjnego finału. 8/10 bez dwóch zdań.

ocenił(a) film na 8
dzonydep

Pełna zgoda! Francuski oryginał nieporównywalnie lepszy! Jeden z moich ulubionych filmów - nawet od Ukochanej Żony dostałem w prezencie zegarek z filmu :D

ocenił(a) film na 7
Integrysta

no prosze prosze ;) a wracając do filmu, to Francuzki film był o niebo lepszy niż późniejszy z USiA. Tamci jak zwykle, więcej, drożej, szybciej i....gorzej ^^ Francuzki kino ma klasę, styl, tempo ! Tak się robi kino !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones