PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140245}
6,9 7 750
ocen
6,9 10 1 7750
5,8 5
ocen krytyków
Anthony Zimmer
powrót do forum filmu Anthony Zimmer



„Anthony Zimmer” (2005)- w skutek perfidnej intrygi międzynarodowego przestępcy, którego ściga policja i mafia, oraz jego przyjaciółki, pewien spokojny Francuz na urlopie zostaje wzięty za osławionego kryminalistę.
Film ogląda się bez większych trudności do momentu gwałtownego zwrotu akcji w końcówce, która zamiast zaskoczyć widza obnaża całą głupotę scenariusza.
Próba zaskoczenia widza (który takiego niedorzecznego obrotu sprawy właśnie się spodziewa)psuje nastrój i wiarę w francuskie kino sensacyjne.

użytkownik usunięty
harkonen_mgla

Mhm, tak, na pewno się spodziewałeś takiego zakończenia.

Uwierz mi, niektórzy nie dość że się tego spodziewali, to jeszcze mieli nadzieję że będzie inaczej. Bardziej byłem zaskoczony faktem, że sprzedawca cebuli to przebrany monsieur LeClerc.

6paul6

Zgadzam się przez cały film miałem nadzieję, że aż tak banalny on nie będzie i pozostało na nadziejach niestety, chyba nawet dziecko wiedziało o co chodzi. Przecież nawet nie dali innej możliwości jak tylko dwie.

ocenił(a) film na 7
markin

no i bardzo dobrze, że wszyscy wiedzieliście, kto jest kim. I to lepiej od własnej jego kochanki. Może to miało widzów podnieść na duchu.
natomiast zamiast nagłego 'zwrotu', lepsze jest to, jak zimmer pogrywa sobie z najbliższymi ludźmi. Jak to zostało powiedziane, jest graczem. Widocznie już mu się znudziły genialne procedery prania kasy i zabawił się w teatrzyk, żeby przy okazji pozbyć się Rusków, a mógł ich normalniej jakoś sprzątnąć;) No i po to by na nowo uwieść swoją panią, wiadomo, ze od czasu do czasu w związku trzeba urozmaicić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones