PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140245}
6,9 7 750
ocen
6,9 10 1 7750
5,8 5
ocen krytyków
Anthony Zimmer
powrót do forum filmu Anthony Zimmer

normalnie wypisz wymaluj TURYSTA z Jolie i Deepem!!! Tyle ze 4 lata wczesniej, nawet amerykanom koncza sie pomysly na robienie filmu!

użytkownik usunięty
Nefenikaa

O to nie pierwszy raz kiedy amerykanie ściągają film od kogoś innego.

Nefenikaa

w programie tv jest napisane, że Turysta to remake. czyli jak obejrzę ten film, to w zasadzie już nie mam po co oglądać Turysty?? :)

Kate_Di

Turysta został nakręcony dla Deppa i Jolie, a Anthony Zimmer dla Ciebie, więc w zasadzie masz rację, nie oglądaj Turysty.

Vivian30

ciekawe stwierdzenie :) dzięki :) więc dalej oglądam ten film a Turystę, jeśli obejrzę, to pewnie tylko dla Wenecji :D

Kate_Di

Dla Wenecji rzeczywiście warto, ale warto też dla ślicznych kreacji Angeliny :)

ocenił(a) film na 9
Kate_Di

Przeciwnie, jak obejrzysz ten film, to nie oglądaj "Turysty", bo się rozczarujesz.

Nefenikaa

Dokładnie! właśnie od jakiegoś czasu dość biernie przyglądam się akcji filmu i wypisz wymaluj - Turysta!

halynka

ja wlasnie wlaczylam i sie zastanawiam czy przypadkiem nie bedzie tak ze anthony zimmer to sophie:) no ale obejrze ,a tez sie zastanawialm czy ogladac turyste,pewnie obejrze dla angeliny i johnego=]

emily_mary_jane

Niestety ode mnie tylko 6/10. Ten film podobnie jak Turysta w dużym stopniu przegadany, akacji jeszcze mniej niż w remaku jednak Turysta był lepiej zrobiony pod względem estetycznym i miałem większą ochote go oglądać. Bardziej mnie zaciekawił. Sophie cudowna jednak jkos tak mnie odpychała w tym filmie. A i mówią że w Turyście nie ma chemii między bohaterami. Ja tutaj jakoś też tej chemii nie dojrzałem. A Angelina i Johny lepiej zagrali swoje postaci. Byli po prostu ciekawsi. Bo tutaj jakos ci bohaterowie niemrawi i sztywni a ten Francois jakoś tak nie bardzo. Pierwszy raz to powiem ale remake lepszy niż oryginał.

ocenił(a) film na 5
kamil10025

turysta naciagane 6/10 , anthony zimmer juz 5/10. ale i tak to wszystko naciagane za aktorów...

ocenił(a) film na 7
kamil10025

Praktycznie oryginał prawie zawsze jest lepszy od remaku. A amerykanie są z tego znani, że robią masowe remaki filmów z Europy, ale zazwyczaj są daleko za pierwowzorami, nie mają tego specyficznego klimatu. Turysty jeszcze nie oglądałem, więc nie będe się wypowiadał na ten temat. Jednakże z chęcią wybiorę się do kina i go wtedy ocenię;P

ocenił(a) film na 7
kamil10025

Drzewka rzeczywiście były , ale to chyba nie akacje.

adam5222

Oj tam oj tam. Jeden błąd. Każdy wie że chodziło mi o akcję.

ocenił(a) film na 7
kamil10025

wiem, wiem ;p

adam5222

No to jak wiesz to co się czepiasz. Nie no żart. :)

ocenił(a) film na 7
kamil10025

Wlasnie z tymi akacjami sobie zartowalem ;p

emily_mary_jane

bylam blisko;] ale jakos duet jolie-deep jakos tak dziwnie...myslalam ze bedzie lepszy ale spoko:)

ocenił(a) film na 7
Nefenikaa

ogladnełam dwa dni temu wieczorem "Turyste" nie zachwycil mnie, nudny a mial byc niby smieszny, wczoraj przypadkiem wlaczylam o 21:30 tv i jest film niemal identyczny jak to co ogladalam dzien wczesniej tylko lepszy i trzymajacy lekko w napieciu i niepewnosci. Moje pytanie wiec" po co robic taki pseudo film jak Turysta ? Zeby Depp i Angelina sie bogacila a widzow nabijac w butelke kazac im isc do kina na "NOWY" film?

ocenił(a) film na 7
Nefenikaa

Najpierw zobaczyłam Turystę, a potem Anthonego Zimmera i chyba źle zrobiłam bo oglądając oryginał wiedziałam co się wydarzy i chyba przez strasznie się nudziłam...Poza tym wydaje mi się, że lepszy był Turysta, o wiele mniej przewidywalny i więcej akcji.

ocenił(a) film na 5
artminika

w turyscie bylem zalamany jak depp mogl uciec policjantom do jolie gdy ta katowali rosjanie... na bank by sie nikt nie zorientowal... nie nawidze takich rzeczy w filmach... glupota totalna... specjalnie ogladalem antohnego zimmera zeby zobaczyc jak to jest pokazane i...
TAK SAMO NIEREALNIE... dlatego oba filmy max 6 z tym ze turyste ogladalem jako 1 wiec nota wyzej zapewne tylko dzieki temu

Nefenikaa

Jednak wole Turyste.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones