PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781186}
2,9 213
ocen
2,9 10 1 213
Antisocial.app
powrót do forum filmu Antisocial.app

nie wiem czy też macie takie odczucia, ale główna bohaterka jest mega irytująca, od początku ma skwaszoną minę jakby była najważniejsza na świecie, dostaje szansę zabłyśnięcia w tym Titanie to się zachowuje jakby tam pracowała już z 10 lat, kto normalny by tolerował takie zachowanie i odzywki do prezesa firmy? w dodatku trzepie tym łbem jak niedorozwinięta :D
nie mogłam na nią patrzeć, wyłączyłam po 50 minucie, nawet nie ciekawiło mnie kto za tym stał.

ocenił(a) film na 1
Jestem_nieznosna

Może miała PMS?
A tak serio to ewidentnie coś z nią nie tak.Może za słabe proszki brała bo wciąż ruszała głową (nie w sensie myślenia tylko dosłownie) - widocznie bolała ją szyja.
Mnie bardziej denerwowały ruchy kamery.Obraz był statyczny tylko przez chwilę - przy prezentacji Titana,a potem jakby kręcili na selfie sticku.Rozumiem,że niski budżet (po aktorach widać aż za bardzo),ale bez przesady.Stabilizacja obrazu w filmie jest konieczna. Takie machanie kamerą nie dodaje dynamiki,a swoją drogą dynamika jest wskazana w filmie akcji/sensacyjnym,a nie w dreszczowcu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones