PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245406}
7,8 278
ocen
7,8 10 1 278
Antonia Tränen im Paradies
powrót do forum filmu Antonia - Tränen im Paradies

o czym jest ta część? ślub, dzieci i totalna sielanka, czy co?

aniuk

żadna sielanka, ciąg dalszy to zapowiedż kolejnych kłoptów, gdyż wybranek okazuje sie dość niewiernym i ponadto ojcem nie tylko dziecka Antoniny. pozdrawiam.

aniuk

no co ty moritz?
jestes pewna?
a jak sie konczy chociaz dobrze? gdzie wogole mozna to dostac?

aniuk

nie no bo taki jeden bedzie chcial go wrobic ze niby jej ojcem takiego 6 letniego chlopaka no i Antonia w to uwierzy, bo ta mataka tego chlopca nie zyje, ale to nie prawda ze jest ojcem chyba

ocenił(a) film na 10
Shinri

A Antonia się z nim orzeni? Gdzie w ogóle to oglądałeś? Po wczorajszym zakończeniu myślałam że bądom zawsze razem. Ale numer wyskoczył....

Shinri

RZeczywiście okarze się, że MOritz ma nieślubnego syna. Ale to nieprawda, że zdradzi Antonie- będzie taki wątek, ale tylko na "pokaz", by odwórcić czyjąś uwage. Ogólnie wszystko skończy się dobrze.

użytkownik usunięty
aniuk

Właśnie,może ktoś ma ten film?Ja nigdzie nie mogę znaleźć,a do niedawna nawet nie wiedziałam,że cuś takiego istnieje

ocenił(a) film na 10
aniuk

bo ten flim był już 2 lata temu .. pamiętam oglądłąm go :) Moritz bedzie potem ratował jeszcze tego chłopaczka ... :) tak mi się zdaje :)

ocenił(a) film na 10
aniuk

Rozpoczyna się nowy etap w życiu Antonii. Jest oddaną żoną Moritza Ahrendorffa, brata swego tragicznie zmarłego pierwszego męża. Ich rodzinną harmonię i szczęście dopełnia urocza córka Marie. Antonia prowadzi fundację na rzecz sierot i dzieci ulicy. Żyje raczej w cieniu, nie zabiega o rozgłos i sławę, unika skandali i plotek. Tymczasem bulwarowa prasa tylko czeka na jakąś rodzinną aferę lub dramat, które mogłby "uświetnić" pierwsze strony gazet. Szczęście Antonii budzi zazdrość i nienawiść. Wielu marzy o potknięcie hrabiny. Adwokat Fuerstenberg ma nadzieję zdobyć fortunę, nagłaśniając sprawę, że Moritz ma nieślubnego syna. 6 - letni Carlos zostaje klientem adwokata, gdy matka chłopca, Tatiana Bruni, ginie w katastrofie lotniczej. Dla Antonii ta rodzinna tajemnica jest wstrząsem. Musi sprostać rzeczywistości, pogodzić się z nową sytuacją, stawić czoło wielu problemom. Uświadamia sobie, jak bardzo kruche bywa szczęście, jak łatwo utracić rodzinny spokój. Okazuje się, że Carlos ma prawo do znacznej części majątku Ahrendorffów. Fuerstenberg chce wnieść sprawę do sądu i wyciągnąć od rodziny jak najwięcej pieniędzy. Antonia poznaje małego Carlosa, który bardzo szybko podbija jej serce. Tymczasem w pałacu Ahrendorffów pojawia się Ewa, dawna szkolna koleżanka Antonii, która ubiega się o posadę opiekunki do małej Marie. Nikt się nie domyśla, że Ewa wraz ze swoim mężem planują porwanie Carlosa i wyłudzenie ogromnego okupu od Moritza.
żródło:http://program.tvp.pl/2,4550864,000000.html

aniuk

Nie martwcie się, ten film będzie w niedzielę na TVP1 jako trzecia część Antonii:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones