PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110539}

Antonio das Mortes

O Dragão da Maldade contra o Santo Guerreiro
6,2 188
ocen
6,2 10 1 188
Antonio das Mortes
powrót do forum filmu Antonio das Mortes

Kiepścizna....

ocenił(a) film na 3

Złota Palma dla reżysera???
w konkursie 1969 było 24 filmy a Rocha dostał jedną z dwu nagród za reżyserie, chyba tylko
na dowód poparcia zaangażowania społeczno-politycznego, które próbuje w tym filmie
ukazać. Właśnie obejrzałem na TVP Kultura ten film, jeśli to jest "film" fabularny. Bo właśnie
fabuła marna, prawie nic się nie dzieje (lubię też filmy z powolną akcją, ale musi w nich o
coś chodzić...), no i te przyśpiewki co 5-7 minut - ludowe pieśni... podnosiły mi ciśnienie...
Nie przypadł mi do gustu, delikatnie mówiąc, można sobie darować, no chyba, że ktoś chce
się "zagłębić" w tzw. 3 fazę brazylijskiego Cinema Novo.

amalaryk

Zgoda - co do tego że to nie jest film dla wszystkich. Pooglądaj sobie może "Seks w wielkim mieście", Jamesa Bonda albo Woody Allena albo coś o kosmitach takie jak np. "Avatar", tam na pewno coś się będzie działo.

ocenił(a) film na 3
RatnaDevi

Zajrzyj na moje konto i sprawdź jakie filmy wysoko oceniam, James Bond - to czysta rozrywka, Woody Allen - trafiłeś, jeden z najbardziej przeze mnie cenionych reżyserów, inteligentna rozrywka, "coś o kosmitach" - tak czasem lubię i to obejrzeć (niekoniecznie "Avatar", ale np. "Inwazję porywaczy ciał" 1956)..., "Seks w wielkim mieście"- tym hasłem mnie obraziłeś! A o "Antonio..." napisałem: "...fabuła marna, prawie nic się nie dzieje (czytaj: NIEKONIECZNIE chodziło mi tu o strzelaniny czy wybuchy (lubię też filmy z powolną akcją, ale musi w nich o
coś chodzić...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones