PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=193524}
5,0 5
ocen
5,0 10 1 5
Any Body... Any Way
powrót do forum filmu Any Body... Any Way

Ann i jej lesbijska współpracownica Terry udają się do szopy z sianem, by potańczyć (?). Przed gwałtem ratuje Ann obserwujący bawiących się młodych ludzi Dr. Bradley. Gdy impreza się kończy okazuje się, że w samochodzie Ann i Terry nie ma benzyny. Dziewczyny w poszukiwaniu ratunku udają się do pobliskiej rezydencji, w której mieszka Dr. Bradley i jego siostra. Ann i Terry zostają zamknięte w pokoju, w którym okno jest zablokowane, a w szafce wiszą damskie fatałaszki... Okazuje się, że Dr. Bradley szuka perfekcyjnej kochanki, a w piwnicy przetrzymuje inne dziewczęta, które wyglądają niczym piękne nagie manekiny...

"Behind Locked Door" nakręcono w stanie Nowy Jork. W rolach głównych brylują Joyce Danner i Eve Reeves, które nie wstydzą się nagości. Podobały mi się atmosferyczne ujęcia gotyckiej rezydencji. Sporo scen charakterystycznych dla kina eksploatacji: gwałt, masturbacja, pokój pełen nagich dziewczyn-manekinów, biczowanie, dzika bójka w sypialni dziewcząt, do tego ostatni akord finału przypominający mi ździebko zakończenie "Maniaka" (1980) Williama Lustiga. 79 minut kina grindhouse exploitation.

ocenił(a) film na 6
khanate

Zapomniałem dodać, że Dr. Bradley to eks-przedsiębiorca pogrzebowy, stąd jego zdolności balsamistyczne i tanatokosmetyczne. Eksponaty jego szaleństwa znajdują się w piwnicy. :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones